KIZILAY YGS LYS KURSLARI

Üniversite sınavı meslek hayatına geçiş için son basamak olarak görülmektedir. Ülkemizde de üniversite sınavında yapılan köklü değişiklik neticesinde sınav sistemi iki basamakta gerçekleşmektedir. Böylece öğrenciler de bir yıl içerisinde iki kere aynı stres ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu da öğrenci için oldukça zor bir süreçtir. Üniversite sınavının ilk basamağı ygs sınavıdır. Eğer öğrenciler bunda başarı sağlarsa ikinci basamak olan lys sınavına girmeye hak kazanırlar. Bu zorlu sınavlarla tek başına başa çıkamayan öğrenciler kursların yolunu tutmaktadır. Gidecek olunan bölüme göre çözülecek testler farklılık göstermektedir. En doğrusunu öğrenebilme adına alanında uzman bireylere ihtiyaç duyulmaktadır. Odtülüler dershanesi olarak Kızılay ygs lys kursları düzenlenmektedir. Bu kurslarda öğrenciler sınav için bütün birikim sağlamaktadırlar.

Kurslarımızda 10 kişilik sınıflarda eğitim vermekteyiz. Aile sıcaklığı içerisinde bir dönem geçirmektesiniz.

Ygs ve lys sınavları için gereken bütün bilgilerin öğrenilmesi adına güçlü bir rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Öğrencileri hem sınav için bilgilendirmekte hem de sınavı yönetme konusunda onlara eğitim vermekteyiz.

Kızılay ygs lys kursları öğrencilerine hafıza teknikleri öğretmektedir. Çünkü ezber yapmak oldukça sıkıntılı bir işlemdir. Üstelik eksi yönleri bulunmaktadır. Ezberlediğinizi sandığınız bir bilgiyi kolaylıkla unutabilirsiniz ya da onunla ilgili bir soruyla karşılaştığınızda karıştırabilirsiniz. Ancak kullandığınız hafıza teknikleri sayesinde böyle sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Sizler için özel olarak hazırladığımız yardımcı kitaplar sayesinde başka kaynak ihtiyacı olmadan sağlam bir bilgi birikimine sahip olur ve özgün sorularla dolu çözümlü kitaplarımız sayesinde bir çok test çözme olanağına sahip olursunuz.

Kursumuzda düzenli olarak her ay deneme sınavı yapılmaktadır. Böylece sınav maratonunda hangi noktada olduğunuzu kolaylıkla görürsünüz. Bu deneme sınavı sonuçları öğrenci ile birlikte değerlendirilir. Koçluk sistemi ile sizlere özel programlar hazırlanarak eksikliklerinizi gidermeniz adına bir çalışma programı hazırlanır. Bu da sınav için düzenli ders çalışmanızı sağlamaktadır. Kızılay ygs lys kursları ile hazırlanan programlar kişiye özeldir. Her bireyin öğrenme hızı farklı olduğu için ayrı ayrı programlar oluşturulur.

Kursumuzda tam gün eğitim verilmekte olup, öğrencilerimiz istedikleri gün ve saat için sınırsız olarak birebir ve etüt alabilmektedir.

Odtülüler dershanesi ile başarı kaçınılmazdır.