KIZILAY YKS DERSHANESİ

Her sektörde olduğu gibi dershanecilik sektöründe de zorluklar bulunmaktadır. Her daim gelişmeleri takip etmek, öğrencilerin gelecekleri için rota çizmek ve her zaman zirvede olmak gibi zorlukları vardır. Her dershanenin verdiği eğitim dışarıdan bakıldığında aynı gibi gözükür. Fakat hepsinin eğitim sisteminde birbirinden farklı özellikler vardır.

Odtülüler dershanesi her anlamda diğer dershanelerden sıyrılarak zirvede bulunmaktadır. Her yıl bunu başarmak oldukça güç olsa da dershane olarak bu ağır yükün altından kolaylıkla kalkabilmekteyiz. Dershanemiz her yıl yüzlerce öğrencinin hayallerine sihirli bir dokunuş yapmaktadır.

Kızılay yks dershanesi olarak öğrencilerimize özel olarak eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimizin rahat eğitim almaları için sınıf mevcutlarımızı 12 kişi ile sınırlandırdık. Öğrencinin derse motivasyonu kolaylaşmaktadır. Ders içerisinde öğretmen öğrenci diyalogu da artmaktadır.

Yks iyi bir üniversiteye gidebilmek için geçilmesi gereken bir sınavdır. Bu sınavda başarı gösterildiği takdirde istediğiniz kariyer hedefine ulaşmış olursunuz.  Yks sistemli çalışılması gereken bir sınavdır. Bu sistemi sağlayabilmek için öğrencilerimize özel olarak koçluk sistemi dâhilinde kişiye özel olarak çalışma programı oluşturulmaktadır.

Kızılay yks dershanesi içerisinde üstün bir rehberlik hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ile birlikte öğrenciler sınavlarla ilgili en doğru bilgiye ulaşmakla birlikte sınavlarda yaşadıkları sorunlarla ilgili çözemedikleri sorunlarını çözmektedirler.

Dershanemizde ayrıca öğrencilerin ezber yapmaması adına hafıza teknikleri öğretilmektedir. Böylece öğrenci öğrendiği bilgileri uzun süreli belleğe kaydeder ve istediği zaman kullanır.

Düzenli olarak her ay deneme sınavı yapılmaktadır. Böylelikle her ay düzenli olarak öğrenciler yeni soru görmekte ve sınavın provasını yapmaktadırlar. Öğrenciler deneme sınav sonuçlarını öğretmenleriyle birlikte değerlendirirler. Böylece öğrenciler hangi konulardan eksikleri olduğunu görmektedirler.

Kızılay yks dershanesi öğrencilerin durumlarını merak eden aileler için veli bilgilendirme servisi bulunmaktadır. Veliler öğrencilerinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları gibi bilgilere kolaylıkla erişebilmektedir.

Dershanemizde öğrenciye sunduğumuz kaynaklar sayesinde kaynak sıkıntısı yaşamadan yksye hazır duruma gelirsiniz. Öğrencilerimiz istedikleri gün ve saat için sınırsız etüt ve birebir imkânından faydalanabilmektedir. Ayrıca dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir.

Bütün bu olanaklardan faydalanmak için öğrencinizle birlikte dershanemize uğramanız yeterlidir.