Kızılay YKS Kursu

İyi bir üniversite için sınava yönelik eksiksiz eğitim almış olmak gerekmektedir. Üstelik sadece eğitim değil psikolojik olarak da hazır hale gelmek önemlidir. Odtülüler dershanesi olarak Ankara’nın çeşitli semtlerinde öğrencilerimiz için özel olarak Kızılay Yks kursu hizmeti vermekteyiz. Bu kurslarımızda öğrencilerimizin işini kolaylaştıracak birçok olanak bulunmaktadır. Odtülüler olarak olanaklarımız;

Öğrencilerimizin rahat bir eğitim alabilmesi için sınıflarımızı 10 kişi ile sınırlandırılmıştır. Böylelikle öğrencilerimiz kendilerini ev ortamlarında özel ders alıyormuş havası içerisinde dersler işlenmektedir. Ayrıca ders anlatan öğretmenlerimiz anlatım tekniğinin yanında görsellerden ve modellerden faydalanmaktadırlar.

Ankara yks kursu, öğrencisinin psikolojisinden anlayan, alanında uzman rehberlik öğretmenleri sayesinde öğrencilerinin sınavla ilgili yaşayabilecekleri sorunlarla alakalı olarak öğrencilerle özel olarak ilgilenilmektedir ve değişen sınav sistemleriyle ilgili güncel haberlerden anında haberdar olmaktadır.

Odtülüler dershanesi, düzenli olarak deneme sınavı yapmaktadırlar. Böylece öğrencilerimiz özgün sorular görmektedir ve sınav için bir nevi sınavın provasını yapmaktadırlar. Bu sınavın sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Bu da öğrencinin nerede eksikliği olduğunu görmesini sağlamaktadır.

Odtülüler dershanesi bünyesinde Ankara’da bulunan Kızılay Yks kursu öğrencilerinin öğrenme hızlarına göre çalışma programları oluşturmaktadır. Böylelikle öğrenciler düzenli ders çalışmasını öğrenmektedir. Bu da öğrenciye iyi bir üniversitenin kapısını aralamaktadır. Kursumuzda bu programları eğitim koçları koçluk sistemi içerisinde hazırlanmaktadır. Günlük olarak yapılması gerekenlere dair ipuçları bulunmaktadır. Öğrenci vakti geldiğinde gidip yapması gerekenleri yapmaktadır.

Öğrencilerinin durumlarını merak eden velilerimiz için veli bilgilendirme sistemimiz yer almaktadır. Bu sistemde öğrencilerin deneme sınav sonuçları, ilerlemeleri, devamsızlıkları gibi kişisel bilgiler yer almaktadır. Kursumuza kayıt yaptırdığınız andan itibaren sizlere verilen modüler setlerimiz sayesinde başka kaynağa ihtiyaç duymadan sınav sürecine kadar dolu dolu test çözebilir ve gereken bütün konuları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ankara’da onlarca yks kursu bulunmaktadır. Bu kurslar arasından sıyrılarak her yıl zirvede yer almaktayız. Sizde kendi akranlarınızdan sıyrılarak zirvede yer almak istiyorsanız ailemize katılmalısınız. Birlikte bütün zorluklarınıza çözümler üreterek rahat bir sınav süreci geçirmenizi sağlamaktayız.

Başarı ekip işidir. Sizde ekibinizi doğru seçmelisiniz.