Kızılay’da Odtülüler Dershanesi niçin kuruldu?

Dershanelerin bir bölgede açılması için çeşitli nedenler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisini söyleyecek olursak; öğrenci potansiyelinin çok olmasıdır. Öğrenci potansiyeli çok olduğunda ne oluyor? Diye aklınıza gelebilir. Hemen söyleyelim. Öğrenci potansiyeli çok olduğunda kolaylıkla o dershaneye öğrenci gelmektedir. Böylece dershanecilerde bu durumdan belli bir sermaye sağlamış olmaktadırlar. Ancak bazı kurumlar var ki kuruluş amaçları sadece sektördeki eksiklikleri gidermektir. Bu eksiklikleri sağladıkları eğitimin kalitesi ile yapmaktadırlar. Bu kurumlar arasında en iyisi odtülüler dershanesidir. Bu dershane Kızılay’da neden kuruldu? Sorusuna cevap verecek olursak. Evet öğrenci potansiyeli yüksek bir ilçedir. Ancak odtülüler burada öğrencilerin aldığı eğitimin yetersizliğini fark ettikleri için kuruldular.

Odtülüler dershanesinde başarı göstermek oldukça basittir. Belli kurallar çerçevesinde sizlere başarı garantisi sunmaktadır. Şöyle ki başarı bizim işimiz değil sizin işinizdir. Biz kurum olarak sizlere sadece yol gösteririz. Yani bu dershaneye geldiğinizde unutmamanız gereken bazı kurallar vardır. Bunlardan söz edecek olursak;

Öncelikli olarak istediğiniz şeyi hayal etmek. Yani hedefinizle ilgili olarak hayal kurmanızı istiyoruz.

Sıkı çalışmaya kendinizi hazır hale getirmek.

Disiplinli çalışmaya alışmak.

Asıl önemli ve altın kural ise; asla ama asla pes etmemek. Çünkü yeri gelecek denemelerden yüksek alacaksınız. Yeri gelecek düşük notlar alacaksınız. Ama asla yıkılmamalısınız ve çalışmayı bırakmamalısınız.

Bunlar sizlerin yapması gerekenlerdir. Dershane olarak da kadromuzun sizlerin yükünü hafifletmek için sunduğu olanaklar bulunmaktadır. Sınav süreçlerinde hem dershanelere hem de siz öğrencilere büyük iş düşmektedir.

Odtülüler dershanesinin sizlere sundukları;

12 kişilik sınıflarda rahat eğitim, alanında uzman, genel kültürü fazla olan öğretmenler tarafından eğitilmektesiniz. Anlaşılmayan derslere çözüm olarak ek dersler, birebir ve etüt olanakları yer almaktadır.

Kaynak sıkıntısı çekmemeniz için soru bankası, konu anlatımlı kitaplar, cep kitapları, yaprak testler vermekteyiz. Düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bunun sonuçlarını da sizlerle birlikte değerlendirmekteyiz.

Koçluk sistemi bünyesinde öğrencilerimizin düzenli çalışmalarına yol gösterme amacıyla çalışma programları hazırlanmaktadır. Bu programlar ile nasıl ve ne şekilde ders çalışacağınızı görürsünüz. Sınav psikolojisinden kurtarmak için sizleri rehberlik öğretmenlerimiz hizmet vermektedir. Dershanemizde ayrıca tam gün eğitim verilmektedir. Hafıza teknikleri öğretilmektedir.

İyi eğitim almak için Kızılay mevkiinde hizmet veren odtülüler sizleri beklemektedir.