Kızılay’daki Dershaneler

İyi bir eğitim almak her öğrencinin en büyük hakkıdır. Okul eğitiminin yanında mesleki kariyerimiz için gideceğimiz okulları belirlemek adına gireceğimiz merkezi sınavlar için büyük bir yardımcıdır. Dershanelerde alanında yetkin öğretmenler bulunmaktadır. Bu öğretmenler öğrencilerle özel olarak ilgilenmektedir. Kızılay’daki dershaneler içerisinden sıyrılarak fark yaratan odtülüler dershanesi verdiği eğitim kalitesi ile her yıl zirvede yer almaktadır.

Odtülüler dershanesi tam gün eğitim vermektedir. Hafta içi, hafta sonu, öğlenden önce ve sonra olmak üzere çeşitli programlar bulunmaktadır. Bu programlar içerisinden sizlere en uygun olanı seçerek kayıt olabilirsiniz.

Dershanemizde sınıflarımız 12 kişi ile sınırlıdır. Böylece evde özel ders alıyormuş havasında ders işlersiniz. Öğretmenlerimiz sınıf içerisinde öğrencilerle daha çok diyalog kurma fırsatı yakalamaktadır. Kızılay’daki dershaneler arasında odtülüler dershaneler fiyatları ile de sizlere ayrıcalık tanımaktadır. Ödeme planınızı biz hazırlıyoruz. Sizlerde taksitlerinizin ne kadar olmasını belirlemektesiniz. Böylelikle bütçeniz dâhilinde zorlanmadan çocuğunuzun geleceği için destek sağlamaktasınız.

Odtülüler dershanesi öğrencilerinin düzenli ders çalışmasını sağlamak adına eğitim koçlarımız ile birlikte koçluk sistemi bünyesinde öğrencinin öğrenme hızlarına göre çalışma programları hazırlanmaktadır. Bu programlarda öğrencinin ne zaman konu çalışacağı, ne zaman tekrar yapıp, ne zaman soru çözmesi gerektiğini kolaylıkla görebilmektedir. Böylelikle günü oldukça verimli kullanmaktadır. Bu süreç sınav süreci boyunca devam etmektedir. Bu program sayesinde sınava girip çıktıktan sonra ne kadar sistemli ve verimli çalıştığınızı kolaylıkla görebilirsiniz.

Kızılay’daki dershaneler Ankara’nın en gözde mevkisinde yer almaktadır. Bunun bilincinde olan dershane kurucuları öğrencilerin içinde bulundukları zor durumu fırsata çevirmektedir. Fakat odtülüler dershanesi öğrencilerin içinde oldukları stresli süreci bildikleri için bunu kendileri için fırsata çevirmektense öğrencilerine yönelik olarak daha iyi eğitim sağlamaktadırlar.

Dershanemizde sınırsız birebir ve etüt olanağı bulunmaktadır. Anlamadığınız dersler ile ilgili olarak eğitim programına ek olarak ek dersler konulmaktadır.

Öğrendiğiniz bilgileri hafızanızda daha kolay tutabilmeniz adına hafıza teknikleri öğretilmektedir. Böylece soru ile karşılaştığınızda karıştırma ve yanlış cevaplama ihtimaliniz ortadan kalkmaktadır.

Kızılay’daki dershaneler içerisinde en iyisi olarak siz değerli öğrencilerimizi ve velilerimizi beklemekteyiz. Sizlerde rakipleriniz arasında zirvede olmak istiyorsanız. Ekibimize sizde katılın.