Kızılay’daki en iyi dershane

Her anne baba çocuğunu en iyi olana göndermek istemektedir. Bunun için de fiyatı en yüksek olanın en iyi olduğu fikriyle yola çıkarak öğrencisini ne yazık ki oraya kaydettirmektedir. Bu da büyük bir yanılgı değil midir? Fiyatı yüksek olan her şey iyi midir gerçekten? Aslında sistem basittir. Bazen pahalı bir kıyafet alırız. Fakat eve geldiğimizde defolu çıkmaktadır. Dershanelerde aslında böyledir. Bütün birikiminizi bir çırpıda çocuğunuz için harcarsınız. Fakat dershane öğrencinize gereken hizmeti karşılayamaz. Bu üzücü bir durum hem maddi hem de manevi olarak sizlere çöküntü vermektedir. Giden paranızdan çok çocuğunuzun giden bir senesine üzülürsünüz.

Kızılay Ankara için önemli bir ilçedir. Hem nüfus olarak fazla hem de mevki olarak iyidir. Burada bir çok dershane yer almaktadır. Buradaki dershaneler ismini duyurma şekillerine göre öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Kızılay’daki odtülüler dershanesi ise; öğrenci başarıları ile tercih edilmektedir. Odtülüler dershanesi neden mi iyi? Her yıl yüzlerce öğrencinin hayallerine dokunduğu için. Hem de en kolay yöntemlerle. Öğrencilere sistemli ve düzenli çalışma yöntemlerini öğreterek. Koçluk sistemi ile öğrencilere kendi öğrenme hızlarına göre bir çalışma programı hazırlanmaktadır. Buna göre öğrenciler nasıl çalışmaları gerektiğini görerek daha hızlı ve kolay ilerleme kat edebilmektedir. Hafıza teknikleri sayesinde de öğrendiklerini kodlayarak unutmamaktalar. Bu ikisi birleştiğinde de öğrenciler için başarı kaçınılmaz olmaktadır.

Kızılay’ın en iyi dershanesi olarak odtülüler dershanesi zirvede yer almaktadır. Güçlü bir kadroya, güçlü kaynaklara sahiptir. Sınıfları 10 kişilik olup öğretmen öğrenci ilişkisi arttırılmıştır. Öğrenci daha istekli derslere gelmektedir. Konuları anlamadığında ek derslerle takviyeler yapılmakta olup öğrenci ilerlemeleri ve eksiklikleri düzenli olarak takip altında bulunmaktadır. Veliler öğrencilerini merak ettikleri için de veli bilgilendirme servisi sayesinde öğrencileri ile ilgili haberdar olmaktalar.

Öğrencileri en iyi şekilde sınav sürecinde hem psikolojik hem de bilgi anlamında doyurmaktayız. Hiçbir yıpranma stres, kaygı yaşamadan sınav sürecini atlatır ve tercih dönemine giriş yaparsınız. Bu süreçte de rehberlik servisleri en iyi şekilde yönlendirme yaparak en iyi olana gitmenizi sağlar.