Kızılay’daki matematik kursları

Ders çalışırken hiç ilerleyemediğinizi düşünürsünüz ya da eksik çalıştığınızı düşünürsünüz bunun olmaması için odtülüler dershanesi ile eğitiminize devam etmelisiniz. Size hem maddi hem de manevi açıdan büyük bir destek sağlamaktadır. Kurs olarak öğrencilerimizin en rahat ortamda eğitim almalarını sağlamaktayız. Şöyle ki kurum içerisinde sistemli bir plan bulunmaktadır. Eğitim programlarımız tamamen öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenmektedir. Çalışan öğretmenlerimizde öğrencilerin psikolojisinden anlayan ve onlara çözüm üretebilecek seviyededirler. Öğrenciler için en zor sınav matematiktir. Bunun için gidilen kurumlarda bu konuya çözüm üretebilmeleri istenmektedir.

Kızılay’daki matematik kursları 12 kişilik mini sınıfları ile ferah bir ortamda eğitim olanağı sunmaktadır. Anlaşılamayan konular için ek dersler konulmaktadır. Her konunun anlaşılması sağlanmaktadır.

Öğrencilerimizin düzenli ders çalışması için koçluk sistemi içerisinde öğrencilere çalışma programları hazırlamaktayız. Bu programlar ile gün içerisinde ne zaman ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Hangi saatte konu çalışacağınızı hangi saatte test çözeceğini kolaylıkla bilirsiniz. Bu size zamanla sistemli olmayı ve düzenli ders çalışmayı öğretmektedir. Sınavlar sistemli çalışılarak kazanılmaktadır. Sizlerde bu sürece uymalısınız.

Kızılay’daki matematik kursları tam gün eğitim vermektedir. Hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve sonra olmak üzere çeşitli gruplardan oluşmaktadır. Böylece istediğiniz programa okul hayatınıza ya da iş durumunuza göre kayıt yaptırabilirsiniz.

Velilerin öğrencilerin durumlarından haberdar olmaları için veli bilgilendirme sistemimiz yer almaktadır. Burada öğrencilerin başarıları, devamsızlıkları, ilerlemeleri gibi bilgileri yer almaktadır.

Kursumuzda düzenli olarak deneme sınavları olmaktadır. Bu deneme sınavları ile birlikte öğrenci gerçek sınavın provasını yapmaktadır. Böylece zamanla heyecanı da azalmaktadır. Ayrıca kendilerini ve seviyelerini öğrenmekteler böylelikle çalışma programlarında düzenlemeler yapılabilmektedir.

Sınavlara hazırlanırken öğrencilerde genel olarak az ya da çok stres, kaygı, heyecan gibi sorunlar kendini göstermektedir. Bunlarla öğrenci baş etmek zorunda kalmaktadır. Kursumuzda bunun için öğrencilerle özel olarak görüşen rehberlik öğretmenleri yer almaktadır. Böylece öğrencilerin bu sorunlarla nasıl başa çıkacaklarını öğrenmektedirler. Ayrıca öğretmenlerimiz güncel sınav haberlerini takip ederek öğrencileri en kısa sürede haberdar etmektedir.

Kızılay’daki matematik kursları arasında odtülüler fiyatları ile de sektörde fark yaratmaktadır. Yılların vermiş olduğu birikim ile birlikte sizlere en iyi eğitimi en uyguna sunmaktayız. Hem kaliteli eğitim hem de uygun fiyatlar istiyorsanız bizlere gelmelisiniz.