Kızılay’da en meşhur dershanelerden olan Odtülüler dershanesi eğitimde yaptığı farklı yöntemlerle farkını ortaya koymaktadır. Türkiye’de bir ilk olan Koçluk Sistemi de Odtülüler dershanesi sayesinde tanınmıştır. Bu dershaneden her sene üniversite sınavından iyi derecelere giren öğrenciler çıkmaktadır.

Fiyat Sınıfa Göre Değişiyor

Kızılay’daki mezun dershane fiyatları, yaklaşık 10 yıldır eğitim kurumu olduğundan dolayı kendisini fazlasıyla geliştirmiştir bu sebepten ötürü fiyatları ortalamanın üstündedir. Herkes tarafından tavsiye edilen bu eğitim kurumu kayıtlar başladığı andan itibaren yoğun ilgi dolayısıyla hemen kayıtlar dolmaktadır. Bu yüzden dershaneye kayıt olmak istiyorsanız erken başvurmanız gerekmektedir yoksa kayıt olma şansınız yok denecek kadar azdır. Özellikle yabancı dil için dershane arıyorsanız Odtülüler dershanesi sizin için biçilmiş kaftan çünkü eğitim kadrosunda yurt dışından gelmiş eğitim görevlileri ve profesyonel ekipmanlar bulunmaktadır. Bu eğitim sistemi ve olanaklarına göre de diğer dershanelere oran çok daha uygun bir fiyatı vardır.

Yaz Kampı Programı İle Tatil Boş Geçmesin

Kızılay’daki mezun dershane fiyatları yazın yapılan yaz kampı programının içindedir. Bu yüzden diğer dershanelere kıyasla daha eğitime düşkün olduğunu ve uygun fiyatlarıyla orta gelirli ailelere destek çıktığı görülüyor. Ayrıca temel lise ve etüt merkezi seçenekleri sunarak da diğer sınıfta okuyan lise öğrencileri için de hizmet sunmaktadır. Okul derslerine ek olarak, okul derslerinde başarılı olmak isteyen öğrenciler de bu dershaneyi tercih edebilir. Yabancı diller için de yaz kampı bulunmaktadır.

Her Öğrenci İçin Takip Sistemi

Kızılay’daki mezun dershane fiyatları takip sisteminden ek fiyat almaz. Öğrenciler için yapılmış olan takip sistemi ile dershaneye gideceği gün hangi ders saat kaçta nerede gibi sorunları ortadan kaldırıp öğrenciye kolaylık sağlıyor. Ayrıca her veli istediği zaman dershaneye giderek okulun ders işleyişini, eğitim seviyesini kendi gözleriyle görebilmektedir. Dershanede devam zorunluluğu yoktur bu yüzden öğrenciyi zorlama gibi bir amaçları yoktur. Öğrenci kendi için çalışmalıdır. Özellikle eğitim sisteminin bir yandan disiplinli bir yandan da öğrencileri sıkmayacak şekilde olması Türkiye’nin en çok tercih edilen mezun dershaneleri arasında 1. sıraya yerleşmesinde büyük bir katkısı vardır.

Kızılay’daki mezun dershane fiyatları ile ilgili tüm sorularınızı dershaneye giderek öğrenebilirsiniz.