Bir dershaneden ne beklediğinizi biliyor olmak odtülüler dershanesi olarak bizleri zirveye taşımaktadır. Yks öğrenciler için zorlu sınavların başında gelmektedir. Ama dershane olarak öğrencilerimize yks nin zor bir sınav olmadığını öğretmekteyiz. Sistemli çalışılarak bu sınavda başarı göstermek oldukça kolaydır. Kızılay’daki yks dershaneleri içerisinde koçluk sistemini en aktif ve doğru şekilde kullanan odtülüler dershanesi öğrencilerine özel programlar hazırlamaktadır. Bu programlar sayesinde öğrenciler sistemli ders çalışmayı öğrenmektedirler. Bu programlarda öğrenciler ne zaman konu ne zaman tekrar yapacağını bilirler.

12 kişilik özel dersliklerde alanında uzman öğretmenler ile birlikte yks ye hazırlanmaktasınız. Sınıf mevcutlarımızın az olması motivasyonu arttırmaktadır. Ve ders içerisinde öğretmen öğrenci ilişkilerini arttırmaktadır.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmenin yanında sınırsız birebir ve etüt olanağı yer almaktadır.

Kızılay’daki yks dershaneleri arasından sıyrılarak en iyi butik dershane olmanın hazzını yaşamaktayız.

Öğrenci psikolojilerini düşünerek bünyemizde özel bir rehberlik hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ile değişen sınav sistemlerinden öğrencileri hemen bilgilendirmektedirler. Ayrıca öğrencilerimizin sorunları ile ilgili olarak hızlı çözümler bulmaktadırlar.

Öğrencilerimize güçlü yazarlar tarafından kaleme alınan konu anlatımlı kitaplar ve özgün sorulardan oluşan soru bankası kitaplarımız verilmektedir.

Odtülüler dershanesi içerisinde düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bu deneme sınavları ile birlikte öğrencilerimiz yks sınavı için prova yapmış olmaktadır. Deneme sınav sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Böylelikle öğrenciler nerede eksikliği olduğunu kolaylıkla görebilmektedir. Eksikliği olduğu yerlerle ilgili çalışma programlarına eklemeler yapılmaktadır.

Kızılay’daki yks dershaneleri öğrencileri için özel hafıza teknikleri öğretmektedir. Bu hafıza teknikleri ile öğrendiğiniz bilgiler daha kalıcı hale gelmektedir. Yks sınavında soru ile karşılaştığınızda cevabı yanlış hatırlama ya da karıştırma ihtimaliniz ortadan kalkmaktadır. Böylece başarınız kendiliğinden artmaktadır.

Veli bilgilendirme sistemimiz sayesinde veliler öğrencilerin ilerlemelerini, deneme sınav sonuçlarını, dershanedeki devam durumları gibi durumlarını sisteme kaydetmekteyiz.

İyi bir eğitim hakkınızı en doğru şekilde kullanabilmeniz için odtülüler dershanesi sizleri beklemektedir. Başarı iyi bir ekip işidir. Sizlerde ekibimize katılın başarınızı birlikte inşa edelim.