KPSS DERSHANESİ

Ülkemizde merkezi sınavlar arasında en çok girilen sınav KPSS sınavıdır. Hem lise düzeyinde hem de üniversite düzeyinde KPSS sınavı olmaktadır. İster a grubu ister öğretmenlik olsun birçok memurluk için KPSS sınavına girilmektedir. KPSS sınavı genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri ve öğretmelik için alan bilgisi bölümlerinden oluşmaktadır. Üniversiteyi bitiren her öğrenci bu sınava girmektedir. Kolay gibi gözüken ancak zor bir sınavdır. Türkçe, matematik, tarih, vatandaşlık derken bir sürü ders bulunmaktadır. Bunlarla tek başınıza mücadele etmek oldukça güçtür. Çünkü ders sayısı oldukça fazla ve bazıları oldukça karışıktır. Kendinize devlette iyi bir iş olanağı bulabilmek için KPSS sınavında iyi bir puan almış olmanız gerekmektedir.

Odtülüler kpss dershanesi sizlere başarı garantisi vermektedir. Hangi basamakta ya da branşta olursanız olun sizleri istediğiniz seviyede sınava hazırlamaktadır. KPSS alanında uzman bir öğretmen kadrosuna sahibiz. Üstelik günümüzde her yıl sınav sistemleri değişmektedir. Değişen sınav sistemlerinden anında haberdar olmanız için dershanemiz bünyesinde günceli sürekli takip eden bir rehberlik öğretmenimiz bulunmaktadır. Ayrıca bu öğretmen psikolojik anlamda da sizlere destek vermektedir. KPSS sınavı oldukça emek isteyen bir sınavdır. Bir yıllık bir çalışmanız saatler içerisinde küçücük bir heyecanınız yüzünden ellerinizin arasından kayıp gidebilmektedir. Bunun olmaması için kpss dershanesi olarak rehberlik servisimizi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Sınavla ilgili korkularınızı ve heyecanınız konusunda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Koçluk sistemi bünyesinde sizlere özel programlar hazırlanmaktadır. Bu programlar sayesinde düzenli bir ders çalışma sisteminiz olmaktadır. Bu programlar size göre oluşturulmaktadır. Yani öğrenme hızınıza göre nerede konu, nerede tekrar, nerede test çözmeniz gerektiğini bileceksiniz. Öğrendiklerinizi hafızanızda daha rahat tutabilme adına hafıza teknikleri öğretilmektedir. Çünkü KPSS sınavında aklınızda tutmanız gerek yüzlerce bilgi bulunmaktadır. Bunları karıştırmamak adına kpss dershanesi olarak böyle bir hizmet vermekteyiz.

Sınıflarımız sizler için özel olarak dizayn edilmiştir. Sınıf mevcutları azaltılmıştır. Böylelikle derse motivasyon hızınız artmaktadır. Tam gün eğitim sayesinde istediğiniz zaman dershanemize gelebilmekte ve sizlere ücretsiz olarak verdiğimiz konu anlatımlı ya da soru bankası kitaplarımızdan da test çözebilir ve öğretmenlerinizle soru çözümü gerçekleştirebilirsiniz.