KPSS ÖABT Kursları

Öğretmen adaylarına kpssde genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri testlerinin yanında öabt testi de uygulanacaktır.

Ankara KPSS ÖABT kurslarımız hakkında bilgi için 0 312 485 23 28 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Çocukken bir çok kişinin en büyük hayalleri arasında öğretmenlik bulunmaktadır. Ancak günümüzde öyle düşünüldüğü kadar kolay öğretmen olunmamaktadır. Evet öğretmenlik bölümünü bitirilebilir, öğretmenlik için formasyon eğitimini başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz. Ancak devlette kadroya geçmek istiyorsanız KPSS sınavında yeterli puanı almanız gerekmektedir. Öğretmenlik için KPSS den yeterli puanı almak için geçmeniz gereken bir dizi sınav bulunmaktadır. Genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri ve en önemlisi branşınıza özel olarak hazırlanan 50 soruluk ÖABT sınavıdır. Bu sınav KPSS de P121 puanını oluşturmaktadır. Bu sınav sonucunuz 1 yıl geçerlidir. Atama hakkı elde edebilmeniz için iyi bir sıralamaya sahip olmalısınız.

KPSS ÖABT kursları ile sizlere her branşta farklı öğretmenler ile eğitim vermekteyiz. Öğretmenlerimiz KPSS konusunda ve sınava yönelik öğrenci hazırlama konusunda oldukça yetkindir. Kurs olarak verdiğimiz eğitimin yanında sizlere sunulan kaynaklarımızda oldukça tatmin edicidir. Yani; soru bankası kitaplarımız özgün sorular ve açıklamalı çözümleri ile doludur. Konu anlatımlı kitaplarımız güçlü yazarlar tarafından kaleme alınmış ve gereksiz hiçbir bilgiye yer verilmemiştir. Böylece tek başınıza bir şey araştırmak istediğinizde kolaylıkla elinizdeki kaynaklardan bulabilirsiniz.

KPSS sınavı ile ilgili olarak yaşayacağınız her hangi bir sorun ile ilgili olarak rehberlik servisimize başvurabilirsiniz. Üstelik psikolojik destek dahi isteyebilirsiniz. KPSS sürecinde aşırı stres ve kaygı hissedebilirsiniz. Bununla ilgili olarak da rehberlik öğretmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
KPSS ÖABT kursları anlamadığınız dersler için ek ders koyarak her konunun özel olarak anlaşılmasını sağlamaktadır. Bir konu eksik kaldığında bir sonraki konu da anlaşılmayabilir.

Her branşta en iyi öğretmenlerle çalışmaktayız. Geleceğin öğretmenleri olan sizlere en iyi eğitimi sunmaya çalışmaktayız.

Düzenli olarak her ay ve sınav sürecinde haftalık olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bu deneme sınavları sınav dönemine kadar devam etmektedir. Bu sınavlar sayesinde öğretmen adaylarımız nerede eksiklikleri olduğunu görmekte hem de sınavda zaman sorunu yaşama derdini, heyecan, stres gibi durumları en aza indirgemiş olurlar.
KPSS ÖABT kursları siz öğretmenlerimiz için gereken özeni göstermektedir. sizde doğru adreste olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz ve kurslarımız ile ilgili detaylı bilgi almanız yeterlidir.