Odtülüler Ankara Butik Dershanesi

İyi eğitim hakkı ve bunu iyi bir sonuç ile tamamlamak her öğrencinin hakkıdır. Eğer sistemli ve düzenli bir çalışma gerçekleştirilirse bu oldukça kolay olur. Fakat sınavın vermiş olduğu stres sayesinde bu öğrenci için kolay olmaktan çıkmaktadır. Öğrenci nerede nasıl ders çalışması gerektiğini tam olarak bilemediğinde de durum karışmaktadır. Öğrencilerin bu sorunlarını ortadan kaldırmak için Odtülüler dershanesi güçlü kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir. Öğrencilerin ihtiyacı olan her yöntem gösterilmektedir. Ankara dershane de 12 kişilik öğrenci grupları ile eğitim almaktadırlar. Öğretmenlerimiz tecrübelidir. Öğrencilerin; stres, kaygı, heyecan gibi durumlarını ortadan kaldırmak için rehberlik hizmeti verilmektedir. Ve öğrencilerle tek tek görüşmeler yapmaktadırlar. Sorunlarına yönelik olarak hızlı çözümler bulunmaktadır. Önemli olan öğrencilerin ders çalışırken hangi yolları izleyeceği, nasıl bir sistem içerisinde çalışması gerektiğidir. Bunun için eğitim koçları dâhilinde koçluk eğitimi vermektedir. Bu sistemde öğrencilerin öğrenme hızlarına ve şekillerine göre öğrenciye özel programlar oluşturulmaktadır. Öğrencilerin hepsi öğretmenler tarafından tanınmaktadır.

Ankara Dershane olarak öğrencilerimiz durumları ile alakalı düzenli olarak veli bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Bu şekilde öğrencimizin süreci hasarsız atlatmasına yardımcı olmaktayız.

Ferah sınıflarda etkileşimin daha kolay olduğu ve öğrenciye ayrılan zamanın daha çok olması için sınıf ortamlarını değiştirdik. Her öğrenciye hitap edecek şekilde dersler işlenmektedir. Anlatım yanında soru cevaplar yapılmaktadır. Görsellerden, modellerden yararlanılmaktadır. Böylece öğrencide dersten kopmalar en az seviyeye indirgenmiş olur. Uzman kadromuz ile birlikte öğrencilerimize güçlü yayınlar hazırladık. Bu kaynaklarda öğrencilerimizin çok sayıda soru görmesi için soru bankası kitaplarımız bulunmaktadır. Ayrıca bu soruların açıklamalı sorunları da yer almaktadır. Üstelik sınav müfredatına uygun konu anlatımlı kitaplarımız bulunmaktadır. İstedikleri konuyu kitabı açarak kolaylıkla ulaşırlar. Anlaşılmayan konular için ek dersler konulmaktadır. Üstelik sınırsız birebir ve etüt imkanınızda bulunmaktadır.

Ankara Dershane ekibi öğrencilerin en iyisine ulaşmaları için her yöntemi öğrenciye öğretmektedirler. Bilgilerin kalıcı hale gelebilmesi için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu teknik ile birlikte dershanede öğrendiğiniz bütün bilgiler düzenli olarak aklınızda kaydedilmektedir. Böylece sınavlarınızda yanlış cevap verme ihtimalinizi ortadan kaldırmış oluruz. Çocuklarınızın yarınları için dershanemizle birlikte olmalısınız.