Odtülüler Başarı Dershanesi

Dershane her öğrencilerin dönem dönem ihtiyaç duydukları bir kurumdur. Çünkü okullar bizleri merkezi sınav için gereken test çözme tekniklerini, bilgi birikimini, konu dağılımı gibi belli başlı şeyleri bizlere vermekte eksik kalmaktadırlar. Böyle durumlarda öğrenci olarak yapılması gereken tek doğru çözüm yolu iyi bir dershaneye gitmektir. Bunun için de dershaneler tek tek iyi bir şekilde araştırmalıdır. Ve sizi en iyi şekilde hazırlayacak kurumu bulmanız gerekmektedir.

Odtülüler başarı dershanesi sizleri en iyi şekilde sınavınıza hazırlanmanıza yardımcı olmaktadır. Dershanemiz öğrencilerine sistemli ders çalışmayı aşılamak için koçluk sistemi bünyesinde size özel olarak çalışma programları hazırlamaktayız. Böylelikle gün içerisinde nerede ne yapmanız gerektiğini kolaylıkla bilebilirsiniz.

Sınav süreçleri her zaman sıkıntılı süreçler olmuştur. Çünkü sınav stresi, kaygı, gerginlik, heyecan gibi sorunlarınız olabilir. Böyle durumlar için dershanemizde alanında uzman rehberlik öğretmenleri bulunmaktadır. Rehberlik öğretmenlerimizle istediğiniz her an görüşebilirsiniz. Sorunlarınızın ortadan kalkması için rehberlik öğretmenlerimiz sizlerle sürekli olarak görüşmektedir.

Odtülüler başarı dershanesi 12 kişilik sınıfları ile özel ders alıyormuş havasında ders işlenmektedir. Alanlarında uman öğretmenlerimiz ile birlikte sınav süreçlerimiz daha kolay geçmektedir.

Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavları olmaktadır. Böylelikle sürekli olarak sınav için bir alıştırma yapılmaktadır. Hem de özgün sorular görülmektedir. Bu deneme sınav sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Böylece nerede eksiğiniz olduğunu daha rahat görebilmektesiniz. Üstelik çalışma programlarınıza eksikliklerinizle ilgili olarak ekleme yapılmaktadır. Bu eklemeler sayesinde eksikliklerinizi daha kolay şekilde görebilirsiniz.

Odtülüler başarı dershanesi güçlü kadro ve yayın desteği ile birlikte sizleri sınav sürecine etkin bir şekilde hazırlamaktayız. Dershanemizde sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır.

Ezber yapamayan öğrencilerimize yönelik olarak bilgilerin akılda daha uzun süre kalması için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu teknik sayesinde öğrendiğiniz bilgiler daha uzun süre hafızanızda kalmaktadır. Soru ile karşılaştığınızda bilgiyi karıştırma ya da hatırlamama ihtimalinizi ortadan kaldırmış olursunuz.

Dershanemizde hafta içi, hafta sonu olmak üzere tam gün eğitim verilmektedir. Sizlere uygun programa kayıt yaptırabilirsiniz.

Odtülüler başarı dershanesi hem fiyatları hem de eğitim kalitesi ile birlikte sektörde her yıl fark yaratmaktadır.