Odtülüler Butik Dershanesi

Öğrencilerinizin geleceği için odtülüler dershanesi ile çalışmalısınız. Öğrencileriniz için her yöntemi uygulamaktayız. Sizler ile de iletişim halinde olarak evde neler yapılması konusunda iş birliği içerisinde öğrencilerimizi istedikleri kuruma gitmelerini sağlamaktayız. Seçme ve yerleştirme konusunda da doğru yerlere yönlendirme yapılmaktadır. Öğrencilerimiz sınav süreçlerinde oldukça gergin zamanlar geçirmektedir. Bu gerginliğe bir de denemelerden alınan istenmeyen puanlarda eklenince iyice zor şekilde ilerlemektedir. Bu durumda ne yazık ki öğrenci sınavdan kopmalar yaşamaktadır. Bu da başarısızlığı beraberinde getirmektedir. Bunun oluşmaması için dershanemizde aktif şekilde rehberlik servisi öğrencilerle görüşmeler yapılmaktadır. Süreç içerisinde düşüşlerin olabileceğinin doğallığı öğrencilere aşılanmaktadır. Önemli olan eksik olan noktaların bilinerek onlara yönelik hazırlık yapılmalıdır.

Eğitim koçlarımız sürekli olarak öğrencileri gözetim altında tutmaktadır. Koçluk sistemi ile öğrencilerin öğrenme hızlarına göre kişiye özel çalışma programları hazırlanmaktadır. Başkasının programı sizi başarıya götürmez. Çünkü herkesin öğrenme şekli birbirinden farklıdır. Girdiğiniz deneme sınavlarının sonuçlarına göre bu programlarınıza eklemeler ve çıkartmalar yapılmaktadır. Böylece eksik kaldığınız noktaları tamamlama fırsatınız bulunmaktadır. Bu da süreç içerisinde başarınızı zamanla arttıracaktır.

ODTÜ’lüler dershanesi 12 kişilik ferah sınıflarında, tecrübeli öğretmenler ile bütün konuları tek tek işlemektesiniz. Bir konuyu öğrenmeden diğerine geçmemektesiniz. Eksik kalan noktanız için hemen ek dersler konulmaktadır. Ayrıca sınırsız etüt ve birebir olanağınız bulunmaktadır.

Öğrendiklerinizi aklınızda tutmasını kolaylaştırmak için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Böylelikle öğrendiklerinizi unutma ihtimalinizi ortadan kaldırmış oluruz. Bu da sınavda başarınızı artırmaya yetmektedir.

Güçlü yazarlar tarafından kaleme alınan konu anlatımlı kitaplarımız ve soru bankası kitaplarımız bulunmaktadır. Bu kitaplar sayesinde başka kaynak ihtiyacınız olmadan kolaylıkla sınavlarınıza hazırlanırsınız.

Öğrencilerinin durumlarını merak eden velilere özel veli bilgilendirme sistemimiz bulunmaktadır. Bu sistem içerisinde öğrencinin deneme sonuçları, devamsızlık durumu ve ilerlemeleri kaydedilmektedir.
ODTÜ’lüler dershanesi bunların yanında velileri de düşünmektedir. Çünkü öğrenciler iyi dershanelere gitsin diye aileler bütçelerini oldukça zorlamaktadırlar. Bizler de velilerimiz için kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla kapınıza getirmekteyiz. Üstelik ödeme seçeneklerinizi kendiniz belirlersiniz. Erken kayıtlarınızda indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Öğrencileriniz için en iyisi olarak zirvedeyiz.