Özel sektör içerisinde en zor alanlardan birisi dershaneciliktir. Birçok öğrencinin hayallerine dokunmak, onları gerçekleştirmeye çalışmak oldukça zordur. Üstelik her yıl bir önceki yılın üstünde bir performans göstermeye çalışmak oldukça güçtür. Odtülüler dershanesi bütün zorluklara rağmen zirvedeki yerini her zaman ki gibi korumaktadır.

Odtülüler dershanesi öğrencisi olmak bir ayrıcalıktır. Bunun sebepleri;

Öğrenci merkezli olarak eğitim vermekteyiz. Bunun için öncelikli olarak sınıf mevcutlarımız düzenleyerek 10 ile 12 kişi arasında sınırlama getirdik. Bu da ders saati içerisinde öğrenciye ayrılan vaktin çoğalmasına ve daha rahat bir ortam oluşmasına neden olmaktadır.

Güçlü kadromuz ve alanında uzman öğretmenlerimiz ile sınavlar artık kâbus olmaktan çıkmaktadır.

Sınavlar için bilmeniz gerekenler ve yapmanız gerekenler ile ilgili özel eğitimli rehberlik öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Öğrencilerin istedikleri her an birebir ve etüt olanağı yer almaktadır.

Ezber sistemine son veren Odtülüler dershanesi öğrencilerinin derslerde kullanmaları için hafıza teknikleri öğretmektedirler. Böylece öğrenci öğrendiği bilgiyi uzun yıllar boyunca unutmamakta ve lazım oldukça kolayca hatırlamaktadır.

Öğrencilerimize verdiğimiz konu anlatımlı kitaplardan bütün gereksiz bilgiler arındırılmış ve sınav müfredatına göre düzenlenmiştir. Ayrıca soru bankası kitaplarda özgün sorular yer almaktadır.

Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Bu da öğrencinin sınav için zaman sorunu yaşamasını en aza indirmektedir. Öğrenci stresini atmakta ve gerçek sınavda daha çok başarı göstermektedir.

Her öğrencinin öğrenme şekli ve süresi birbirinden farklıdır. Bu yüzden öğrencilere özel olarak koçluk sistemimiz dâhilinde çalışma programı oluşturulmaktadır. Bu programda öğrencinin ne çalışması gerektiği, ne kadar soru çözmesi gerektiği gibi bilgiler yer almaktadır. Bu da öğrencinin nerede ne yapması gerektiğini bilmesini sağlamaktadır.

Öğrencilerinin durumları ile ilgili olarak veliler düzenli olarak bilgilendirilmektedir.

Üstelik öğrencisini bu kadar çok düşünen bir dershane anne babaları da es geçmemektedir. Anne babalar içinde dershane ücretlerini yapılandırarak velilere özel de ödeme programları sunmaktadır. Böylece anne babalar rahatlıkla öğrencilerini sektörün en iyisine yazdırmaktan çekinmeyecekler. Üstelik peşin ödemelerde sizlere sunulan sürprizlerden faydalanabilirsiniz.