ODTÜ’lüler Dershanesi Ankara’nın En Başarılı Dershanesi

Ankara’daki en başarılı temel lise ve dershane seçilmiş olan ODTÜ’lüler dershanesi, birkaç sene önce hizmete açılmasına rağmen verdiği eğitim düzeyi ile kısa sürede kendini tüm Türkiye’ye tanıtmıştır. 2017 yılında ODTÜ’lüler dershanesi Ankara’nın en başarılı dershanesi seçilmiştir. Bu sebepten dolayı eğer Ankara ve çevresinde ikamet ediyor iseniz ODTÜ’lüler dershanesini seçmek çocuğunuz için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Bu sebeple çocuğunuzun başarılı olması da kaçınılmaz olacaktır. Çocuğunuzun geleceğinin parlak olması için ODTÜ’lüler dershanesi Ankara’nın en başarılı dershanesi olduğu için bu dershaneyi tercih etmenizde yarar vardır.

Disiplin Uygulamaları İle Öğrenciler Daha Tertipli

ODTÜ’lüler dershanesi Ankara’nın en başarılı dershanesi olduğundan dolayı diğer dershanelere göre farklı sistem ve uygulamaları bulunmaktadır. Örneğin öğrencilerin dakik ve disiplinli olabilmesi için disiplin uygulamaları geliştirilmiştir. Derse geç giren öğrenciler derse alınmamaktadır ve bu süre içerisinde kütüphanede ceza olarak test çözmek durumundalardır. Bu sistem ile öğrencilerin daha çalışkan olması amaçlanmaktadır. Ve de ders başlamadan görevli öğretmen tüm öğrencilerin cep telefonlarını toplamakla sorumludur telefonları toplar ve kilitli dolaba saklar, ders bitiminde de telefonları dağıtır. Cep telefonunu teslim etmeyenler ilk önce uyarı alırlar fakat hala uyarılara uymayan öğrencilerin cep telefonları velilerin haberi ile 1 hafta ile 4 hafta arasında telefonlarına el konulur. Bu sistem sayesinde öğrenciler derste sadece derse odaklanacaklardır.

Dershaneye Özel Öğrenci Koçluk Sistemi

ODTÜ’lüler dershanesi Ankara’nın en başarılı dershanesi seçilmesinin bir sebebi de öğrencilere özel koçluk sistemi yapılmasıdır. Bu sistem ile ders çalışma öğrenci evdeyken de devam etmektedir. Bu sayede öğrenciye motivasyon kazandırılmakta ve ders çalışma alışkanlığı kazandırılmaktadır. Ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrencilere günde 6-7 saat ders çalıştırılarak ders çalışma alışkanlığı öğretilmektedir. Buy sayede öğrenciler düzenli bir şekilde ders çalışmaya başlamaktadırlar. Kafalarına takılan tüm soruları istedikleri zaman öğretmenlerine ulaşıp sorularını sorabilirler.

Kolay Ulaşım

Ankara’nın Çankaya ilçesinde olan bu dershane ulaşım yönünden de oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Dilerseniz eviniz uzak ise gönül rahatlığı ile çocuğunuzu servise gönderebilirsiniz.