Dershane Ankara ve İzmir ‘deki birçok ilçede yer almaktadır. Odtülüler Dershanesi Aydınlıkevler şubesi de öğrencileri adım adım hayallerine yaklastirmaya çalışmakta, her geçen sene başarılı olan öğrenci sayısı artış göstermektedir. Öğrenciler bizim için geleceğe ışık tutan beyinlerine sahip birer pırlantadır. Geleceğimizin sağlam olması için temeli sağlam nesiller yetiştirmek gerekir. Amacımız da çalışmalarımız da bu yöndedir. Öğretmenlerimiz de bu anlayıştan yola çıkarak öğretmeyi seven, kendini de sürekli geliştiren, öğrencilerine gerekli ilgiyi verebilecek, güler yüzlü, deneyimli ve branşında uzman kişilerden seçilmiştir.

Dershanemizde öğrencilerimizin rahat rahat ders işleyebilmesi ve tam bir öğrenme ile öğrenebilmesi için sınıflarımızı 10-12 kişilik kontenjanla sınırlı kıldık. Böylece öğretmen dersi kolayca, bölünmeden anlatabilir ve öğrenciler ile daha kolay bilgi alışverişi yapabilir. Dershanemizin hazırladığı, tamamen müfredata uygun kitaplar ile de konular iyice pekistirilir. Odtülüler Dershanesi Aydınlıkevler şubesinde öğrencilerin bazıları dersleri dinlediği halde eksik kalan, kaçırdığı ya da anlamadığı kısımlar olabilir. Bu gibi durumlarda ilgili dersin öğretmeninden birebir etüt alabilir. Bu etütlerde öğrencilerin ihtiyacına göre konu anlatımı veya soru çözümü yapılır. Her iki şekilde de öğrencinin anlamadığı kısımlar tamamlanmaya çalışılır. Elbette bu kadarla iş bitmez. Öğrencilerimizin evde de çalışma yapması sağlanarak konunun iyice akıllarına yerleşmesi sağlanır. Sonuçta sınavlarda en çok ihtiyaçları olan uzun süre hafızada kalıcı olan bilgidir.

Ders öğretmenlerimizin yanı sıra öğrencilerin çok işini gören rehberlik ve koçluk servisi öğretmenlerimiz vardır. İşini severek yapan, öğrencilerine sıcakkanlı olarak yaklaşan, eğitimini başarı ile tamamlamış uzman rehber öğretmenlerimiz ve koçlarımız bulunmaktadır. Her iki birim de öğrencilerin sınav dışında akıllarında hiçbir şeyin kalmaması, bütün sorun ve sıkıntılarından arınmış bir beyinle yoluna devam edebilmesi için çalışmaktadır. Odtülüler Dershanesi Aydınlıkevler’de öğrencilerimize yaptığımız deneme sınavlarının sonuçları rehberlik servisinde analiz edilir, öğrencilerin eksikleri tespit edilir. Daha sonrasında zayıf oldukları dersten ek ders almaları sağlanır. Çalışmalarını daha düzenli daha disiplinli devam yürütebilmesi için koçlarımız tarafından da çalışma programları hazırlanır. Öğrenciler sürekli kontrol altında tutulur ki yöntemler uygulanıyor mu, ne kadar işe yarıyor takibi yapılır. Gerekli durumlarda düzenlemeler yaparak daha çok verim elde etmeye çalışılır.