Odtülüler Dershanesi Eryaman

Günümüzde dershaneler en çok tercih edilen kurumlar arasında yer almaktadır. Öğrencilerin yks, KPSS, ALES, TEOG gibi birçok merkezi sınavda profesyonel bir yardıma ihtiyaç duymaktadırlar. Böyle durumlarda dershaneler hem veliler için hem de öğrenciler için en iyi kurumdur.

Odtülüler dershanesi Eryaman ilçesinde bulunan en iyi dershanelerin zirvesinde yer almaktadır. Dershanemiz sınavlara hazırlanan öğrenciler için özel olarak eğitim vermektedir.

12 kişilik özel sınıflarda özel ders alıyormuş havasında ders işlerler. Öğretmenlerimiz derslerde sadece anlatım tekniğini kullanmamaktadırlar. Görseller ve modellerden faydalanmaktadırlar. Sınıf mevcudunun az olması ders içerisinde öğretmen öğrenci ilişkisini de arttırmaktadır. Öğretmenlerimizin hepsi kendi branşlarında uzmandır.

Dershanemizde öğrencilerimizin düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanmaları adına koçluk sistemi içerisinde çalışma programları oluşturulmaktadır. Bu programlar ile öğrencilerimiz her gün belirli saatlerde ders çalışmaktadırlar. Böylelikle konu, tekrar ve soru çözümünü sürekli olarak gerçekleştirmektedirler. Bu da öğrencide belirli bir süre sonra alışkanlık haline gelecek ve sürekli olarak ders çalışacaktır.

Odtülüler dershanesi Eryaman öğrencilerin sınav sürecinde psikolojik durumlarının farkında oldukları için onlara kaygı, stres, heyecan gibi durumlarıyla başa çıkmaları adına özel eğitim vermektedirler. Böylelikle sınavda daha rahat bir süreç geçirebilirsiniz. Değişen sınav sistemleri ile alakalı olarak rehberlik öğretmenlerimizden anında en doğru haberleri öğrenebilirsiniz.

Dershanemizde sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır. Üstelik anlaşılmayan derslerle ilgili olarak eğitim programımıza ek dersler konulmaktadır.

Ayrıca odtülüler dershanesinde tam gün eğitim verilmektedir. Hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve sonra olmak üzere çeşitli programlar bulunmaktadır. Size en uygun programa kayıt yaptırabilirsiniz.

Ezber yapmanın zorluğunu bildiğimizden dolayı öğrencilerimize hafıza teknikleri öğretmekteyiz. Bu hafıza teknikleri ile birlikte öğrendiğiniz bilgiler daha fazla hafızanızda yer almaktadır. Soru ile karşılaştığınızda yanlış cevaplama ya da cevabı hatırlamama ihtimaliniz ortadan kalkmaktadır.

Odtülüler dershanesi Eryaman da düzenli deneme sınavı yapılmaktadır. Güçlü yayın desteği ile de başka kaynağa ihtiyaç duymadan sınava hazır olursunuz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile birlikte her yıl yüzlerce öğrencinin hayalini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin hayali de güzel bir gelecek ise uygun fiyatlarla ailemize sizlerde dahil olabilirsiniz.