Odtülüler Dershanesi Gölbaşı

En önemli üniversiteler arasında olan ODTÜ’nün yetiştirmiş olduğu mezunlarından oluşan, bilgiye dayalı öğretim sunan, bunun yanında öğrenme yöntemlerini öğrenciye en iyi şekilde uygulayan Odtülüler Dershanesi Gölbaşı geleceğine yön vermek isteyenlerin birinci adresidir. 11 yıllık bir geçmişe sahip olan dershane profesyonel hizmetlerini Ankara ve çevresinde açtığı dershane ve butik dershanecilik anlayışı ile halen profesyonelce sürdürüyor.

Hep Bir Adım İleriye

Dershanecilik anlayışına farklı bir boyut getiren Odtülüler Dershanesi Gölbaşı şubesi ile çevrenin gençlerine de eğitim ve eğitimle birlikte kazandırdığı diğer aktiviteler sayesinde hep ileriye doğru yön çizmelerine etki etmektedir.
Dershane bünyesinde, butik sınıflar, bireysel eğitim, koçluk ve öğrenci yaz kampı hizmetleri verir.

Odtülüler Dershanesi bilime dayalı eğitimi öğrencilere koçluk desteği ile sunar. Böylece öğrenci aldığı bu destek ile meslek seçimi, hafıza teknikleri, verimli ders çalışma, duygusal zeka, diksiyon eğitimi alanında yetiştirilir ve sınav kaygısı yaşamadan eğitim konusunda özgüven geliştirir.

Ankara ve Çevresinde hizmet veren Odtülüler Dershanesi, her branşta uzmanlaşmış eğitmen kadrosu, ömür boyu öğrenmeye dayalı eğitim sistemi ve her alanda başarı sağlama odaklı bakış açısı ile modern eğitim tekniklerini kullanarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Odtülüler Dershanesi Farkı

Çocuklarının başarılı birer birey olarak yetişmesini isteyen velilerin eğitim hizmetleri tercihlerinde Odtülüler Dershanesi’nden destek almaları geleceğe yönelik yapacakları en iyi yatırım olacaktır. Çünkü Odtülüler dershanesi

Öğrenciyi bireysel olarak ele alır.

Öğrencinin eksiklikleri yönünde ders çalışma planı hazırlar

Öğrencinin hangi eğitim yöntemi ile başarı sağlayacağı konusunda koçluk desteği alır.

Öğrenciye disipline edilmiş bir eğitim programı ile sınavlara hazırlanması öğretilir.

Öğrenciye butik sınıf ve ferah sınıflarda eğitim hizmeti verilir.
Başarıya gidecek yol doğru seçimlerden geçer. Dershane seçiminde doğru adres Odtülüler dershanesidir.