Odtülüler Dershanesi Kızılay

Öğrencilerimizin okuma yazmayı öğrendikleri ilk andan itibaren gelecekle ilgili olarak hayalleri baş göstermektedir. Bu hayallere ulaşabilmek için öğrenciler ve aileleri büyük bir çaba sarf etmektedir. Okullardaki eğitime ek olarak özel öğretmenler, kurslar ya da dershaneler tercih edilmektedir. Bu tercihler arasında en gözde olanı dershanelerdir. Dershaneler birçok faaliyetin bir arada bulunduğu eğitim kurumlarıdır. Bazı dershanelerin kötü izlenimleri yüzünden dershanelere karşı bir ön yargıda bulunmaktadır. Ancak odtülüler dershane sektöre girdiği ilk andan itibaren bu kötü izlenimi silmiştir. Böylece her yıl zirvedeki yerini sağlamlaştırmışlardır.

Odtülüler dershanesi Kızılay 10 kişilik derslikleriyle özel ders işleniyormuş havasında eğitim vermektedir. Öğrenci öğretmen ilişkisi oldukça kuvvetlidir. Ders içerisinde ve dışarısında da öğretmen öğrenci ilişkisi aktif olarak devam etmektedir.

Öğrencilerimizin yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak için özel eğitim almış rehberlik servisimiz hizmet vermektedir. Üstelik istediğiniz zaman kapısını çalıp içeri girebilirsiniz. Sınav sürecinde psikolojik destek anlamında en büyük yardımcınız olacaktır.

Odtülüler dershanesi Kızılay öğrencinin öğrendiklerini daha kolay akılda tutabilmesi adına hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu hafıza teknikleri sayesinde öğrendiğiniz bilginin kalıcılığı sağlanmaktadır.

Dershanemizde düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Bu deneme sınavları sayesinde öğrencilerimiz sınavın provasını yapmaktadırlar. Bu da zamanla test çözme hızlarının artmasına ve kendine güvenlerinin yerine gelmesine yardımcı olmaktadır.

Merkezi sınavlarda başarı göstermek için düzenli ders çalışmak gerekmektedir. Bunun öğrenciye aşılanması için dershanemiz koçluk sistemi içerisinde çalışma programları hazırlanmaktadır. Bu çalışma programları ile öğrenci nerede, ne zaman, ne yapacağını kolaylıkla görebilmektedir. Deneme sınav sonuçlarınıza göre programlarınıza eklemeler ve çıkartmalar yapılmaktadır.

Odtülüler dershanesi Kızılay her alanda diğer kurumlardan farklıdır. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde öğrencilerimizi en iyi noktalara getirmeyi başarabilmekteyiz.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve sonra olmak üzere eğitim verilmektedir. Böylece istediğiniz programa başvuru yapabilirsiniz.

İstediğiniz noktalara ulaşabilmek için sistemli ve kaliteli bir eğitime ihtiyacınız vardır. Bunu en iyi şekilde alabilmek için odtülüler dershanesi ile tanışmanız gerekmektedir. Her yıl yüzlerce öğrencinin hayallerini gerçekleştirmekteyiz. Bunlardan biri sizde olabilirsiniz.