Odtülüler Dershanesi Sincan

Öğrencilerin iyi bir dershaneye giderek istedikleri üniversiteye yerleşmek istedikleri biliniyor. Ailelerinden de tam destek alan öğrencilerin en iyi en kaliteli dershaneye gitmek istedikleri görülüyor. Bu noktada ailelerin ve öğrencilerin tercih ettikleri bir numaralı kurum olarak Odtülüler Dershanesi Sincan adından sıkça söz ettiriyor. dershane bünyesinde sunulan koçluk hizmeti hem öğrencilerden hem de ailelerden tam not alıyor. Butik sınıflarda eğitim imkanı sayesinde öğrencilerin ve öğretmenlerin birbirleriyle olan etkileşimlerinin daha da artmasına katkı sağlıyor. Öğretmenlerin öğrencilere uyguladığı özel soru çözüm saatleri, ek dersler, konu tekrarları ve farklı eğitim sistemlerini deneyen kurum Ankara’nın en başarılı dershanesi olarak gösteriliyor.

Az Öğrencili Sınıflar

Odtülüler Dershanesi Sincan öğrencilerin tam anlamıyla öğrenme sağlayabilmesi adına sınıfların az öğrencilerden oluşması noktasında oldukça hassas davranılıyor. Sınıflarda öğrenci sayısının az tutulması ile tüm öğrencilerin derse katılması ve öğrencilere hızlı ve kısa tekrarların yapılmasına olanak sağlaması da kurumu öne çıkarıyor.

Öğrencilerin Konu Eksikliklerinin Giderilmesi

Odtülüler Dershanesi Sincan bünyesinde koçluk ve rehberlik hizmetleri bir arada yürütülüyor. Rehberlik servisi öğrencilerin sınavlarda aldığı puanları değerlendiriyor. Değerlendirme sürecinde öğrencilerin aldıkları puanlar, puanlarda yaşanan artışlar ve düşüşler incelenerek gerekli yönlendirmeler yapılıyor. Öğrencilerin kaçırdıkları soru tüpleri ve konular analiz edilerek öğrencilere özel soru çözüm saatleri ve özel ders imkanı kurs bünyesinde yapılıyor.

Dershanenin Fiyatı

Öğrencilere birçok hizmet sunan kurumun fiyatı aileler tarafından merak edilmekte. Öğrencilere sunduğu hizmetler ve iyi bir üniversitede gençlerin eğitim görmelerini sağlayan dershanenin fiyatlarının aile bütçelerine uygun olduğu görülüyor. Ayrıca kurumun sunduğu erken kayıt avantajları ile ailelerin çocuklarını daha uygun fiyatlara kayıt yaptırma hakları da bulunuyor. Siz de çocuğunuzu bu kuruma yollayarak çocuğunuzun geleceğini garanti altına alabilirsiniz.