Odtülüler Dershanesi Ücretleri

Diğer dershaneler gibi servet istemiyoruz. Öğrencilerimize eğitim alanında sağladığımız desteği sizlere dershane ücretlerinde kolaylıklar yaparak sağlamaktayız. Öğrenciniz için iyisine sahip olurken kendiniz için de uygununu bulmuş olursunuz. Odtülüler dershanesi ücretleri çevresine göre daha uygundur. Üstelik öğrenciye yönelik olarak bir çok hizmeti de sizlere sunmaktadır. Öğrencilerimize sınavlara hazırlık aşamasında 12 kişilik gruplarla tam gün eğitim olanağı sunulmaktadır. Gruplarımız hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve sonra olmak üzere çeşitli gruplarımız bulunmaktadır. Size uygun olana kayıt yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin motivasyonunu yüksek tutmak, sınavda heyecanlanmasına engel olmak, sınavda süreyi doğru kullanabilmesi için, başarısına yönelik kaygı duymasına engel olmak için görüşmeler yapılmaktadır. Sorunlarına yönelik olarak çözümler bulunmaktadır. Rehberlik servisimiz ayrıca sınavınıza girdikten sonrada size hizmet vermeye devam etmektedir. Şöyle ki sınav puanlarınıza en uygun yerler için yönlendirme ve bilgilendirme yapmaktadırlar.

Odtülüler dershanesi ücretleri verdiği hiçbir hizmete göre artış göstermemektedir. Dershanemizde her ay düzenli olarak deneme sınavı yapılmaktadır. Üstelik sınavlarınızın yaklaştığı dönemde haftalık olarak da yapılmaktadır. Denemelerinizi öğretmenlerimizle birlikte incelersiniz ve eksikliklerinizi gidermek için çalışmalar yaptırılmaktadır.

Dershanemizde sistemli çalışmanın önemi bilinmektedir. O yüzden de koçluk sistemi içerisinde öğrencilerimizin öğrenme hızlarına yönelik olarak çalışma programları oluşturulmaktadır. Bu program sayesinde nerede ne çalışacağınızı kolaylıkla görebilir ve çalışabilirsiniz. Çalışmalarınıza yardımcı olabilmesi adına kaynaklar verilmektedir. Zengin soru bankası kitapları, sınav müfredatlarınıza uygun konu anlatımlı kitaplarımız verilmektedir. Ayrıca işlenen konuların pekişmesi adına yaprak testler verilmektedir. Anlamadığınız konular için ek dersler konulmaktadır. Üstelik sınırsız etüt ve birebir olanağınız bulunmaktadır.

Bilgilerinizin kalıcı hale gelmesi için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Böylece sınav süresine kadar bilgileriniz hafızanızda kolaylıkla kalır.

Velilerimizi öğrencilerimizin durumları için bilgilendirmek için veli bilgilendirme sistemimiz bulunmaktadır.  Bu sistemde öğrencilerin devamsızlıkları, deneme sonuçları ilerlemeleri gibi bilgiler yer almaktadır.

Odtülüler her konuda öğrencinize destek vermektedir. Bilgi anlamında eksik kalmayacağınız bir kurumdur.

Odtülüler dershanesi ücretleri anne babaları düşünerek yapılandırılmıştır. Ödemelerinizi siz belirlersiniz. Buda zorlanmadan ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Peşin ödemelerinizde ve erken kayıtlarınızda indirimlerden de faydalanma şansınız bulunmaktadır.