Odtülüler Dershanesi Yorumları

Günümüzde dershaneye gitmeyen öğrenci neredeyse yok denecek az. Gitmeyen öğrenciler ise maddi yetersizlikten dolayı gidemiyor. Maddi durumu yerinde olan öğrenci velileri çocuklarının en iyi şekilde eğitim alıp başarılı olması için göndereceği dershaneler hakkında çevresinden öneri alıyor. Bizde Odtülüler Dershanesi Yorumları iyi yapılsın diye çalışmalarımızı son derece özveri ile yürütüyoruz. Dershanemizde branşlarında uzman, deneyimli öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimiz kaliteli eğitim alarak başarının basamaklarından emin adımlarla çıkarlar. Derslerimizde öğretmen öğrenci ilişkisi ne kadar kuvvetli ne kadar sağlam ise bilginin aktarımı da o kadar iyi olur. Öğretmenlerimiz sadece dersleri anlatmakla kalmaz konuların püf noktalarını da göstererek doğru öğrenme tekniklerini anlatır. Öğrencilerimizin derse aktif olarak katılabilmeleri için sınıflarımızı 10-12 kişilik kontenjanla sınırlı kıldık. Bu şekilde işlenen derslerimizde hem verim daha fazla olacağından öğrencilerin başarısı artar hem de öğretmenin otoritesini ve sınıf hakimiyetini kolayca sağlamasına yardımcı olur.

Odtülüler Dershanesi Yorumları tüm veliler tarafından tasdik edilmesi için çalışmalarımıza özen gösteriyoruz. Dershanemizde öğrencilerimizin yararlanması için dağıttığımız yayın grupları okul ve sınav müfredatı ile birebir örtüşmektedir. Sınava hazırlanırken aynı zamanda okul derslerine de hazırlık yapar ve okuldaki puanlarını da yükseltme imkanı yakalarlar. Bilindiği gibi sınav puanlarına okul puanı da eklenmekte ve bazen çok ciddi farklar oluşturmaktadır. O yüzden okul derslerinden de olabildiğince başarılı olmak için dershanemizde yayın grubumuzu ona göre hazırladık.

Odtülüler Dershanesi Yorumlarının iyi olmasının nedenlerinden biri de rehberlik ve koçluk servisimize önem veriyor olmamız ve öğretmenlerimizin de aynı özeni göstermesini sağlamamızdır. Rehberlik ve koçluk öğretmenlerimiz öğrencilerimiz ile son derece ilgili ve alakalı olmaya çalışarak her biri ile özel olarak görüşmektedir. Görüşme tamamen öğrencilerin yararına olacak şekilde ayarlanır. Öğrenciler sıkıntıları ne ise onu öğretmenlerimize açıklar ve bir yol çizelgesi oluşturularak ona göre hareket edilir. Rehberlik ve koçluk öğretmenlerimizin tek amacı var oda öğrencilerimizin rahata kavuşup kendilerini tamamen sınava odaklayabilmelerini sağlamak adına çalışmalar yürütmektir. Böylece dershanemizde bulunan öğrenciler başarılı olduğunda velilerimizin de memnuniyetini kazanmış ve gelecekte de daha iyi işlere imza atmak için güçlenmiş oluyoruz.