ODTÜLÜLER DERSHANESİ

Öğrenciler hayatları boyunca her yeni seviyeye geçmek için sınava girmek zorundalar. Bu sınavlarda başarı gösterebilme adına da öğrenciler dershanelere ve kurslara gitmektedir. Çünkü merkezi sınav sistemleri düzenli çalışma, test çözme hızı, test teknikleri gibi çeşitli aktiviteleri bir arada yapmayı gerektirmektedir. Test çözme tekniklerini bilmeyen öğrenciler mecburen profesyonel yardım almak zorundadır. Odtülüler dershanesi; öğrencilerini hem bilgiye hem de sınav teknikleriyle donatarak sınava hazırlamaktadır. Bu da öğrencinin başarısız olma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Odtülüler dershanesi, Kızılay, Batıkent, gölbaşı, eryaman gibi Ankara’nın gözde semtlerinde şubeleri bulunmaktadır. Böylece daha çok öğrenciye hizmet vermekteyiz.

Dershanemizde siz değerli öğrencilerimizin sınavda başarı göstermesi adına;

  • Sınıf mevcutlarımızı 12 kişi ile sınırlandırdık. Bu sizin daha kolay derse adapte olmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu sistem ile kendinizi özel ders alıyormuş gibi hissedersiniz. Öğretmen ile ders içerisinde daha çok iletişim kurmanıza sebebiyet verir.
  • Değişen sınav sistemleri ile ilgili ya da sınavda yaşadığınız stres, kaygı, heyecan, zaman problemi gibi sorunlarınızla alakalı olarak etkin hizmet sunan bir rehberlik hizmetimiz yer almaktadır. Her ihtiyaç duyduğunuz anda rehberlik öğretmeninizin yanına gidebilirsiniz.
  • Odtülüler dershanesi; öğrencilerin sistemli olarak ders çalışması, ne zaman ne yapacağını bilmesi için kişiye özel olarak çalışma programı hazırlanmaktadır. Bu çalışma programları koçluk sistemi bünyesinde yapılmaktadır. Böylece anne babalar ders çalış, hadi, kalk deme gibi sorunlardan kurtulmaktadır. Çünkü bu program hangi saatte ne yapacağınızla ilgili sizlere yol göstermektedir.
  • Düzenli olarak deneme sınavları yapmaktayız.
  • Güçlü kadro ve güler yüzlü, deneyimli öğretmenlerimiz ile birlikte her yıl yüzlerce öğrencinin isteğini gerçekleştirmeye çalışmaktayız.
  • Velileri öğrencileri ile ilgili olarak bilgilendirmek için veli bilgilendirme sistemi bulunmaktadır.
  • Öğrencilerimize her ders için soru bankası, yaprak test, konu anlatımlı kitaplar vs gibi modüler setler verilmektedir.
  • Öğrencilerin öğrendikleri bilgileri daha rahat akılda tutmalarını sağlamak için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu da öğrencinin bilgileri karıştırma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.
  • Odtülüler dershanesi tam gün eğitim olanağı vermektedir.
  • Bütün bunlara sahip olmak düşündüğünüz kadar pahalı değildir. üstelik ödeme şeklinize de siz karar verirsiniz.