Öğrenciler dershaneleri tercih ederken kendilerine göre bir kıstas belirlerler. Kimisi bütçesine göre ister. Kimisi tanınmış bir dershane olmasını ister. Kimisi kaynaklarının iyi olmasını ister. Ve başka başka istekleri olanlar vardır. Herkesin dershane seçerken dikkat ettiği bir nokta vardır. Ama öğrencilerin hepsinin dershaneye giderken istediği tek bir şey vardır. Evet dediğinizi duyar gibiyim. Hayallerinizin gerçek olmasını sağlamaları. Aslında hayallerinizi geçekleştiren dershaneler mi yoksa sizler mi? Aslına bakarsanız hayallerinizi sizler gerçekleştiriyorsunuz. İşte dershanelerin kalitesi de bu noktada ortaya çıkıyor. Sizlerde zaten potansiyel var. Yapma azmi ve isteği var. Sadece sizlere doğru eğitimin yanında doğru yönlendirme ile başarı sizlerin olacaktır.

Odtülüler dershanesinin kalitesi bu yüzden diğer kurumlardan oldukça farklıdır. Her öğrenciye istediği kapıyı açmasını sağlamaktadır. Şöyle ki hedefiniz belli biz sizlere koçluk sistemi bünyesinde yol haritası mahiyetinde çalışma programları vermekteyiz. Bu programlar ile birlikte sürekli ders çalışıp test çözeceksiniz. Bu da sizleri derse karşı daha istekli yapacaktır. Düzenli deneme sınavları sayesinde kendinizi kolaylıkla ölçmektesiniz. Deneme sınavları size bir faydası yokmuş gibi gelir. Ancak farkında olmadan sizlere büyük katkıları vardır. Dershanemizde düzenlenen bütün sınavlara katılım göstermelisiniz. Bu sınavı faydaları; gerçek sınavla birebir örtüşmektedir. Bu sizlere heyecanınızı zamanla yenmesini öğretecek. Zaman sorununuz varsa bunu aşmasını öğretecek. Farklı soru kalıpları görmenizi sağlayacak.

Odtülüler dershanesinin kalitesi; verdiği kaynaklardan da belli olmaktadır. Özenle her yıl konu anlatımlı kitaplar, yaprak testler, soru bankaları hazırlanmaktadır. Soru bankasının açıklamalı şekilde çözümleri de bulunmaktadır.

Motivasyonunuzun iyi olması için rehber öğretmenleriniz sizlerle özel olarak ilgilenmektedirler. Sınav sürecinde morale çok fazla ihtiyacınız bulunmaktadır.

Dershanemiz 12 kişilik sınıfları ile de sektörde oldukça fark yaratmaktadır. Ayrıca anlaşılmayan dersler olabilir. Bunlar için ek dersler konulmaktadır. Etüt ve birebir olanağı verilmektedir. Dershanemizde ayrıca hafıza teknikleri öğretilmektedir. Sizde olan beyni daha aktif kullanmanızı sağlayarak bilgileri unutmanızı engelliyoruz. Tam gün eğitim sayesinde sizlere uygun zamanlar için dershaneye gelebilmektesiniz.

Kaliteyi para belirlemez. Her kaliteli olan pahalı demek değildir. Aksine kendine güvendiği için ayrıcalıklıdır. Odtülüler de kalitesine güvendikleri için uygun fiyat politikası ile çalışmaktadır.