Odtülüler Eğitim Kurumları

Neden dershane? Biz böyle eğitim kurumlarına mecbur muyuz? Benim öğrencim zaten başarılı. Gibi gibi birçok şey çocuğunuz sınava hazırlanırken aklınıza gelmektedir. Ancak unutulmaması gereken önemli bir ayrıntı bulunmaktadır. Çocuklarımız tek başlarına sınavlara hazırlandıklarında kendilerine göre program yapamadıkları için eksik çalışıyorlar ve daha iyi yerlere gidebilecekken bunu başaramıyorlar. Çocuklarınızı doğru yönlendiren bireylere ihtiyacınız vardır. Hem psikolojik hem de sistemli olma adına buna ihtiyacınız olacaktır. Odtülüler eğitim kurumları öğrencinizi en iyi şekilde yetiştirmektedir. Kaliteli eğitim hakkı bulunan bireylere yılların verdiği tecrübe sayesinde kaliteli eğitim sunmaktadırlar. 12 kişilik gruplarla eğitim olanağı sunulmaktadır. Odtülüler dershanesi butik dershanecilik alanında zirvede yer aldığı için öğrenciniz emin ellerde bulunmaktadır.

Bütün konular titizlikle işlenmektedir. Sınavınız ne olursa olsun konuları öğrenmek önemlidir. Çünkü bir konuyu eksik öğrendiğiniz takdirde bağlantılı diğer konuları da eksik öğreneceksiniz. Bu da sizlere sınavda eksiklik yaratacaktır. Bunun olmaması adına kurumumuzda ekstra dersler, sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır. Eğitim sistemimiz öğrencilerimizi düşünerek yapılandırılır.

Odtülüler eğitim kurumları sistemli ders çalışmanın önemini bildiği için öğrencilerine koçluk sistemi içerisinde çalışma programı hazırlamaktadır. Bu programlar eşliğinde öğrencilerimiz hangi sistem ile çalışacaklarını bilirler. Kendilerine en uygun programlar oluşturulur. Süreç içerisinde de sürekli olarak çalışma programlarına ekleme ve çıkartma yapılmaktadır.

Öğrenilen bilgilerin kalıcılığı sınav sürecinde değerlidir. Çünkü öğrendiğiniz bilgileri sınava aktarabildiğiniz ölçüde başarılı olursunuz. Odtülüler eğitim kurumları öğrencilerine hafıza teknikleri öğretmektedir. Bu teknik ile birlikte öğrencilerimize verdiğimiz her bilgiyi doğru şekilde kodlamaktadırlar. Sınav sürecine kadar bilgiler unutulmadığı için gereksiz tekrarlara, uykusuz kalmalara gerek bulunmamaktadır.

Sınav döneminde manevi anlamda büyük bir sıkıntı içerisinde bulunan öğrencilerimize rehberlik servisimiz destek sağlamaktadır. Öğrencilerimizin sınav süreçlerinde stres, kaygı, heyecan durumlarını ortadan kaldırmak adına böyle bir hizmet sunmaktayız.

Odtülüler eğitim kurumları öğrencilerini düşündüğü gibi aileleri de düşünmektedir. Değerli ailelerimize de ödeme konusunda kolaylıklar sağlamaktayız. Bütçeleri dahilinde ödeme planları oluşturarak taksitlendirme yapmaktayız. Ayrıca öğrencilerinin durumları hakkında düzenli olarak veli bilgilendirme sisteminden bilgi akışı sağlanmaktadır.