Odtülüler Tunafen Gölbaşı Dershanesi

Gölbaşı Dershane

Çocuklarımız okul hayatında başarılı olması için veli, öğretmen ve dershane işbirliği içinde yürütülmesi gerekir. Öğrencinin sınav maratonuna hazırlanma süreci yorucu ve sıkıntılı bir durumdur. Olabilecek tüm olanaklar kullanılarak daha iyisi yapılmalıdır. Burada sadece akademik başarı göz önünde tutulmamalıdır. Kurumda öğrencinin sosyal açıdan elde ettiği başarı da değerlendirilir. Ankara’nın en önemli ve kaliteli dershanelerinden olan Gölbaşı Dershane tüm öğrencilere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Ayrıca işinde uzman ve profesyonel öğretmen kadrosu ile öğrenciler ile buluşmaktadır.

Koçluk Sistemi

Koçluk sistemi başarılı olmanın ilk adımlarından biridir. Odtülüler Dershanesi her öğrenci için ayrı ayrı çalışma planı düzenleyerek öğrenciler daha başarılı olmasını sağlamaktır. Koçluk sistemindeki öğretmenler birer yol gösterici eğitimciler konumundadır. Gölbaşı dershane öğrencilere her türlü faaliyetleri sunmaktadır. Ayrıca ders dışında da öğrenciler takip edilmektedir.

Butik Sınıflar

Dershaneler de verilen eğitimin daha üst seviyeye çıkarılması için butik sınıflar mevcuttur. Butik sınıflarda sınıf mevcudu en az olacak şekilde ayarlanır. Buradaki amaç öğrencilerin daha iyi anlayacak düzeyde bir ortam oluşturmaktır. Odtülüler Dershanesi öğrencileri 7 ya da 8 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır. Bu sayede öğretmenler her öğrenci için ayrı ayrı ilgilenerek başarının temelleri atılır. Gölbaşı dershane işini en iyi yaparak öncü eğitim dershanelerinden biri olmuştur. Eğitime önem veren bir kurum olarak yapılan hizmeti önemsiyoruz.

Verilen Eğitim Sistemi Nedir

Eğitim alanında öğrencilerin başarılı olması için aldığı eğitim de bir o kadar önemlidir. Odtülüler Dershanesi öğrencileri başarıya ulaştırmak için çalışmaktadır. Butik sınıflarda öğrencilerin aktif çalışması sağlanır. Yapılan özel teknikler ile her öğrencinin seviyesine göre çalışma planı uygulanır. Başarılı nesiller yetiştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitim sektörünün öncü kurumu olarak sizleri de kuruma bekleriz. Başarının temelleri iyi ki eğitimle atılır.