Özel Ders Ümitköy

İçinde bulunduğumuz yüzyılda insan olarak başarıya her zamankinden daha çok koşullandırılıyoruz ve bu bizler için oldukça gerekli bir ihtiyaç gibi gözüküyor. Başarılı olmak çeşitli kişiler tarafından farklı farklı yorumlanmış. Hiromichi Suzuki; Başarının sırrı, sistemli ve programlı çalışmadır. Mustafa Kemal Atatürk; Ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem. O işe neler mani olur diye düşünürüm. Engelleri ortadan kaldırdığımda iş kendi kendine yürür. Henry Ford; Başaramayacağınıza inanıyorsanız, haklısınız, başaramazsınız. Siz sevgili öğrenciler ve değerli veliler hangi görüşe katılıyorsunuz? Hepsi olabilir mi? Başarı, birey olarak bizleri içten içe güçlü bir şekilde etkileyen sihirli bir güçtür ve başımıza gelebilecek en güzel şeydir. Peki başarı kendiliğinden geliyor mu? Tabi ki gelmiyor. Hayatımızdaki başarıyı etkileyen pek çok faktör var. Aynı faktörler akademik başarımız için de geçerli. İlk, orta, lise ve üniversite yıllarında ortalama bir eğitim –  öğretim görmüş ve kendisi de yeteri kadar çabalamamış bir öğrencinin hangi konuda çok başarılı olması beklenebilir? Başarı şans işi değildir. Şans başarıyı etkilese de şunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın değerli öğrenciler; Şans, hazırlanmış zihinlerin yanındadır. Biz Ankara Ümitköy lokasyonunda bulunan Odtülüler Butik Dershanesi olarak bu işe gönül vermiş ve başarıyı şansa bırakmayan ödüllü bir eğitim – öğretim kurumuyuz. Siz de günümüz sınav sisteminde başarıya bir adım daha yaklaşabilmek, denenmiş ve maksimum fayda elde edilmiş çalışma programlarımızdan faydalanmak isterseniz kurumlarımızda uygulanan kurs hazırlık programlarına kayıt olabilir ya da kişiye özel birebir ders programlarımıza katılabilirsiniz. Ümitköy Odtülüler Butik Dershanesi koçluk sistemine dayalı özel ders programı detayları aşağıdaki gibidir:

Özel Ders Ümitköy

 • Ders programı haftalık, aylık ve yıllık olarak planlanır.
 • Özel dersler bire bir şeklinde öğrencinin evinde ya da Ümitköy Özel Ders Ofisimizde özel öğrenme ortamlarında yapılır.
 • Ümitköy Özel ders programı 50 dakika ders 10 dakika moladan oluşur.
 • Ümitköy Özel Ders Ofisi olarak her sınıf seviyesinde ve her dersten özel ders çalışması yapılır.
 • Özel ders öğrencinin evinde ya da Ümitköy Özel Ders ofisimizde yapılabilir.
 • Ümitköy Özel Ders Ofisi’ nde yabancı dil (İngilizce, Almanca, Fransızca) özel dersleri de verilir.
 • Alanında uzman olan öğretmenlerimiz özel ders çalışması yapılan öğrenciye ‘’Koçluk sistemine dayalı’’ kişiye özel bir program uygularlar.
 • Özel ders alan öğrencinin hangi dersten özel ders alıyorsa yıl boyunca o dersten başarı grafiği profesyonel olarak takip edilir.
 • Ümitköy Özel Ders Ofisi’nden özel ders hizmeti alan her öğrenciye profesyonel rehber öğretmenlerden rehberlik hizmeti verilir.
 • Ümitköy Özel Ders Ofisi’nden özel ders hizmeti alan her öğrenciye profesyonel eğitim koçundan öğrenci koçluğu hizmeti verilir.
 • Öğrenci haftalık ders saatini artırarak yıllık özel ders paketi hakkı kullanımını daha önce bitirebilir.
 • Her ders yılı için planlanan özel ders program paketi o yıl içinde kullanılmalıdır. Ertesi yıla devredilemez.

Siz de Ankara Ümitköy’de herhangi bir dersten özel ders arayışı içindeyseniz lütfen bize ulaşın. 0312 485 23 28 ya da 0555 424 12 40