Sincan Odtülüler Dershanesi

Dershane öğrencileri hayata hazırlarken uğradıkları son liman gibidir. Eğer limanınızı güzel seçerseniz arkanızda güzel bir hatıra bırakırsınız. Dershaneye teog, kpss, ales, yds, ygs, lys ya da ismi ne ise merkezi olan bütün sınavlar için tercih etmektesiniz. İyi bir dershane size sene kaybı yaşatmadan, stressiz, sıkıntısız sınavı kazanmanıza yardımcı olur. Sincan dershane öğrencileri oldukları seviyeden alıyor ve en üst seviyelere çıkartarak hayallerine kavuşmalarını sağlamaktalar. Öğrencilere her konuda destek vermekteler.

Eğitim alınan yer, olunan yerin kalabalıklığı, ferahı çok önemlidir. Dershanemiz 12 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Böylece az kişi ile motivasyonunuz hemen toparlanacak ve derse daha kolay adapte olacaksınız. Dershane olarak öğrencinin rahatını düşünmekteyiz.

Dershanemizde öğrencilere yönelik koçluk sistemi bulunmaktadır. Bu sistem de öğrenciye yönelik olarak çalışma programı oluşturulmaktadır. Bu sistem içerisinde öğrencinin öğrenme hızına göre programlar hazırlanır ve düzenli çalışması sağlanır. Düzenli çalışma önemlidir. Başarı için sistemli olmak gerekmektedir. Bizde sincan dershane olarak sizlere bunu sağlıyoruz.

Düzenli olarak her ay deneme sınavı yapmaktayız. Bu sınavlarla öğrendiklerinizin ne kadarını başardığınızı görürsünüz. Öğretmenlerinizle birlikte eksiklerinizi değerlendirirsiniz. Çalışma programlarınıza ekleme yapılarak eksikliklerinizi gidermeniz sağlanmaktadır.

Dershanemizde bunlar dışında öğrendiklerinizi akılda tutabilmek için daha uzun süre unutmamak için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Sınava hazırlanırken birçok tarihi bilgi, tanım, özellik gibi birçok şey öğrenmeniz gerekmektedir. Bunlar zamanla birbirine karışabilir bizde bunun önüne geçmek için öğrencilerimize hafıza teknikleri öğretmekteyiz.

Sincan dershane bütün öğrencileri ile özel olarak ilgilenmektedir. Her konuda sizlere destek verecek bir dershaneyiz. Öğrencilerimize sınav sürecinde gerekli olan kaynak desteğini de vermekteyiz. Soru bankası, konu anlatımlı kitaplar, yaprak testler, cep kitapçıkları gibi birçok kaynak verilmektedir. Böylelikle sınav için her konuda size yardımcı bir kaynağınız bulunur.

Öğrencilerinizin geleceği adına iyi bir karar vermek sizin elinizdedir. Onların iyi yerlerde olduğunu görmek, emeklerinin boşa gitmediğini bilmek sizi de rahatlatacaktır.

Üstelik uygun fiyatlarla öğrencinize iyi gelecek sunarsınız. Artık durumun yok nasıl gönderiyim sorununuza sincan dershane olarak son vermekteyiz.