Bilindiği gibi günümüzde dershane fiyatları çok fazla. Özellikle özel okul formatında olanların üst sınırı belli değil. Eskiden sadece dershanenin sunduğu imkanlara bakılırken son dönemlerde hem dershanenin sunduğu imkanlara hem de dershanenin fiyatına bakılıyor. Çünkü artık aile bütçesine uygunluğu da ön planda. Çoğu veli dershaneyi onaylasa da fiyatı bütçeye uymadığı için vazgeçmek durumunda kalabiliyor. Odtülüler Dershanesi olarak biz de Subayevler Dershane Fiyatlarımızı birçok aileye hitap edecek şekilde ayarlamaya çalışıyoruz. Diğer dershanelerde olduğu gibi bizde de fiyatı etkileyen unsurlar vardır.

Dershanemizde öğrencilere sunduğumuz birçok imkandan bahsedelim biraz. Kurumumuzda öğrencilerimize ara ara deneme sınavları yapıyoruz. Bu deneme sınavları öğrencileri hem sınava hem sınav ortamına hem de zamanı en doğru şekilde kullanabilmeye alıştırıyor. Deneme sınavlarında yer alan soruların özellikle sınava eşdeğer olmasına dikkat ediyoruz. Deneme sınavlarına girdikçe de zamanı nasıl daha iyi kullanabilirim diye öğrenciler kendince taktikler bulabiliyor. Ve asıl sınava girdikleri zaman bundan yana telaşa kapılmıyorlar. Deneme sınavların sonuçlarını analiz ettikten sonra öğrencilerimiz isterse zayıf oldukları dersten ek etütler alabilirler. Bunlar Subayevler Dershane Fiyatlarımızı etkileyen unsurlardan bazılarıdır. 12 kişilik  butik sınıflarımızda işlenen derslerde öğrencilerimize verilen kaynaklarımız sınav müfredatı ile birebir örtüşmektedir. Buna dikkat ettiğimiz kaynaklarımız konu anlatımı ve soru çözümü kitaplarından oluşmaktadır. Ders anlatımı bittikten sonra yaprak testler ile konu pekiştirmesi yapılır. Eve de ödevler verilir ki öğrencinin her daim çalışması sağlanır. Ve bu ödevlerin sürekli kontrolü yapılır.

Dershanemizin diğer bütün derhaneler gibi kirası vardır. Dershanenin bulunduğu lokasyon, ulaşım koşulları da kiraya etki ettiği için Subayevler Dershane Fiyatlarımızda buna göre değişiklik göstermektedir. Dershanemizde ayrıca öğrencilerimize rehberlik eden Koçluk sistemimiz vardır. Bu sistem öğrencilerin kişisel, psikolojik veya sınava yönelik her türlü sorunda yol gösterir. Sorunlarını aşan, bir çözüm yolu bulunan öğrencilerde kafalarını tamamen sınava ve derslere verebilir ve böylece başarılı olma ihtimali de günden güne artar. Öğrenciler kadar veliler de bazen Koçluk sistemine gereksinim duyar. Bunun gibi velilere de her zaman koçluk yapılmaktadır.