TÜRKÇE MATEMATİK DERSHANESİ

Merkezi sınavlarda öğrencilerin hepsi Türkçe ve matematik çözmektedir. Bu yüzden öğrenciler bu derslere biraz daha ağırlık göstermektedir. İyi bir okul isteyen öğrenciler matematik yapmak zorundalar. Fakat her öğrenci matematik ve Türkçe dersini sevmemektedir. Özellikle matematik dersine karşı öğrencilerin bir ön yargısı vardır. Odtülüler dershanesi olarak bu tabuyu yıkmak için uğraşmaktayız. Türkçe matematik dershanesi öğrencilerin konuları kolaylıkla idrak edebilmeleri için bir sorunun çözümüne yönelik olarak birçok yol gösterilmektedir. Böylelikle öğrenci kendisi için en kolay olayı öğrenir.

Dershanemizde sınıflarımız da mevcutları düşürerek öğrenci öğretmen ilişkisi yoğunlaştırdık. Çünkü öğretmenle daha çok ilişki kuran öğrenci derse daha çabuk motive oluyor. Bu durum beraberinde ders içerisindeki başarıyı arttırmaktadır.

Öğrencilerimizin sistemli olarak Türkçe ve matematik çalışmaları, günlük tekrarlarını yapmaları, haftalık çözmeleri gereken testleri gösteren bir çizelge öğrenciye verilmektedir. Bu çizelge eğitim koçlarımız tarafından yapılmakta olup koçluk sistemi içerisinde yer almaktadır. Öğrenci sistemli çalışmaya teşvik edilmektedir.

Türkçe matematik dershanesi düzenli olarak deneme sınavı düzenlemektedir. Bu da öğrencinin sınavla ilgili defalarca alıştırma yapmasını sağlamaktadır.

Öğrencilerimiz istedikleri zaman bir sorunları olduğu zaman rehberlik servisimize gelebilirler. Gerek sınav ile ilgili gerekse derslerle ilgili öğrenmek ve geliştirmek istedikleri her an öğretmenlerimizle görüşme sağlayabilirler.

Anlamadıkları derslerle ilgili olarak eğitim programına ek olarak takviye dersler konuşmaktadır. Üstelik öğrenci istediği gün ve saat için sınırsız birebir ve etüt olanağından yararlanabilmektedir.

Öğrencilerin durumları hakkında sürekli bilgi almak isteyen velilere özel veli bilgilendirme sistemi yer almaktadır. Böylelikle öğrencilerin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları gibi bilgilerin yer aldığı sistem sayesinde öğrencilerden haberdar olunmaktadır.

Türkçe matematik dershanesi ile tanıştığınızda ne Türkçeden ne matematikten bir sıkıntınız kalmayacaktır. Öğrendiğiniz test teknikleri ile Türkçe sorularını kolaylıkla çözerken, hafıza tekniklerini kullanarak çözdüğünüz matematik soruları bulmaca gibi gelecektir sizlere.

Dershanemizde hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve sonra olmak üzere tam gün eğitim verilmektedir. Böylece size uygun programa kolaylıkla kayıt yaptırabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz kaynaklar ile başka kitap almanıza gerek duymadan sınavlara hazır hale gelirsiniz.