TÜRKÇE MATEMATİK KURSU

Merkezi sınavların hepsinde ağırlıklı olarak öğrenciler Türkçe ve matematik sorusu çözmektedir. Türkçe her ne kadar konuştuğumuz dil olsa da test sisteminde yapılması zor dersler arasında yer almaktadır. Türkçe gibi matematik dersi de zor bir derstir. Zira öğrenciler matematik formüllerini ezberleyemedikleri için sevmemekte ve bu yüzden de gereken başarıyı sağlayamamaktadırlar. Türkçe matematik kursu öğrencilerin bu derslerle ilgili sorununu çözmek için oluşturulmuştur.

Türkçe dersinin bütün konularını eksiksiz öğrenmek ve başarınızı artırmak için bu kurs gitmeniz gereken bir kurstur. Matematik ise; öğrencilerimizin inandığı gibi imkansız bir ders değildir. Aslında öğrenildiğinde bulmaca çözer gibi yapılıp zevk alınacak bir derstir. Üstelik kursumuzda öğretmenlerimiz öğrencilerin kolay anlamaları için bütün çözüm yollarını göstermektedirler. Böylece öğrenci kendi için en kolay yolu tercih ederek öğrenmektedir.

Sınıf mevcutlarımız öğrencilerin rahat eğitim almaları için 10 kişi ile sınırlıdır. Böylece geniş bir sınıfta, öğretmenlerle daha çok iletişim kurularak ders işlenmektedir. Türkçe matematik kursu güçlü kadro ile sizlere hizmet sunmaktadır. Derslerle ilgili hazırlanan modüler setler gireceğiniz sınavlarla birebir örtüşmektedir. Büyük bir özenle hazırlanan konu ve soru bankası kitaplarımız tam olarak öğrencinin ihtiyaç duyduğu kadardır. Bu kaynaklar sayesinde başka bir kaynağa ihtiyaç duymaksızın başarılı bir sınav maratonu geçirilmektedir.

Matematik sistemli bir çalışma isteyen bir derstir. Bu yüzden kursumuzda koçluk sistemi ile öğrencinin öğrenme hızına yönelik çalışma programı hazırlanmaktadır. Sistemli çalışmaya alıştırılan öğrenci başarıyı beraberinde getirmektedir. Türkçe matematik kursu öğrenci velilerine de düzenli olarak bilgi akışı sağlamaktadır.

Veli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencisi hakkında bütün bilgilere kolaylıkla ulaşmaktadırlar.

Öğrencilerin herhangi bir sorunları olduğunda, sınavla ilgili merak ettikleri, matematiğe ve Türkçeye karşı ön yargılı olma konularında destek almak için gidecekleri en doğru yer rehberlik servisidir. Burada öğrencilerin motivasyonu artırılır. Matematik dersi için akılda tutma ve ezber konusunda sorun yaşayanlara kesin çözüm olarak hafıza teknikleri öğretilir. Böylece öğrenci gerekli formülleri akılda uzun süre tutabilir.

Türkçe matematik kursu ile öğrenciler istedikleri zaman sınırsız birebir ve etüt olanağından faydalanabilir. Üstelik anlaşılmayan dersler ve konular için ek dersler konulmaktadır.

Türkçe ve matematik netleriniz sistemli çalışmalarımız sayesinde artmaktadır. Başarı, Odtülüler Dershanesi ile çok yakınınızda.