Tyt sınavı avantajlı mı değil midir?

Evet en çok merak edilen konulardan biri de yeni sistem öğrenciye ne sağlar? Eski sisteme göre ne kaybettirir? Bunu doğru analiz etmek gerekmektedir. Sınavdan beklentileriniz doğrultusunda sadece kendinizi düşünerek cevap vermeyin. Tyt sınavını avantajlı yapan yanları ve zor kılan yanları bulunmaktadır. Yeni sınav sistemiyle birlikte soru sayısı azalmıştır. Bu da üzerinizdeki baskıyı azaltmaktadır. Daha az soruyu yeten sürede çözeceksiniz. Eğer test çözme tekniklerini biliyorsanız. Zaten bir insan saatlerce bir testin üstüne odaklanamaz. Bu kolay değildir belli bir süre sonra motivasyon dağılır. Can sıkıntıları baş gösterir. Süre ve soru sayısının azalması bizlere motivasyon konusunda kolaylık sağlamaktadır. Sınavı avantajlı hale getirmekte bizlerin elindedir. İyi bir dershane ile tyt sınavına hazırlanır iseniz, sistemli çalışıp zorlanmadan sınavı başarırsınız. Nasıl bir dershaneye gitmelisiniz?

Öncelikle yapılması gereken dershanelerin araştırılmasıdır. İyi bir dershane bulunduğunda ya da daha açıklayıcı söylemek gerekirse bulduğunuz dershane hem bütçenize hem de bilgi seviyenizi yükseltecek bir kurum olmalıdır.

Odtülüler dershanesi yıllardır zirvededir. Bunun sebebi ise yıllardır onlarca kişinin hayallerinde olan okullara gitmelerini sağladığımız içindir. Tyt sınavını sizler için avantaja çevirmekteyiz. Çünkü sistemli ders çalışmayı sağlamaktayız. Koçluk sistemi ile öğrencilerin öğrenme hızlarına göre programlar hazırlanmaktadır.  Sınıflarımız 10 kişiliktir. Sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır. Her anlamda sizi tatmin edecek bir kurumdur.

Dershanemizde size psikolojik destek sağlaması adına rehberlik öğretmenleri özel hizmet vermektedir. Ayrıca değişen sınav sistemleri ile ilgili olarak sizlere anında hizmet vermektedirler.

Sizlerde sene kaybetmek istemiyorsanız. Başarının tadına ilk senede varmak istiyorsanız odtülüler dershanesi bünyesine katılmalısınız. Odtülüler ile artık tyt avantajdır. Sınav sistemi değişmiş olabilir. Ancak biz dershane olarak kendimizi hızla değişime göre düzenledik. Böylelikle dezavantaj yerine tyt konusunda avantaj sağlamış olmaktayız.

Dershanemizde öğrencilerimiz için deneme sınavları ve güçlü yayın desteğimiz bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.