TYT Yaz Kampları

Öğrencilerin yaz tatilini kaliteli ve başarılarını pekiştirerek geçirmesine yönelik olarak kurulmuş olan TYT yaz kampları Odtülüler Dershanesi’nin sunmuş olduğu faaliyetler olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye genelinde yüzlerce merkezde eğitim öğretim faaliyetleri düzenleyen Odtülüler Dershanesi, bu alanda yapmış oldukları çalışma ve projelerle de ödüllü dershane kategorisinde yer alıyor. Öğrencilere yaklaşımları ve hassas ideolojileriyle eğitim ve öğretimin önemini sınavlardaki başarı seviyeleriyle herkese kanıtlıyor. Oluşturdukları butik sınıflar ile bireysel eğitimde de özel bir yere sahip olan dershane TYT yaz kampları ile de tüm alanlarda başarılı faaliyetlerde bulunuyor.

Tyt Yaz Kamplarında Verilen Eğitimler

Karnelerin alınmasından sonra aileleri bir telaş alıyor ve çocuklarının başarı seviyesine yönelik araştırma yapmaya başlıyorlar. Toplum içinde çocuklara karşı yanlış bir yaklaşım olan yetenek konusu her çocukta aynı oranda olmuyor. Odtülüler Dershanesi çocuklar üzerinde yapılmış olan bu yargısal tutumu ortadan kaldırıyor ve özellikle koçluk sistemi ile çocuğun kendisini tanımasını sağlıyor. Baskıcı bir tutumun psikolojik olarak çocuğa yaptığı stres ortamını ortadan kaldırarak çocuğun bireysel olarak her türlü zekasını ölçücü tespitler yapıyor.

Yaz Kamplarında Hangi Derslerde Eğitim Veriliyor?

Odtülüler Dershanesi’nin plan ve prensiplerinde; Öğrencilerin ders yılı içerisinde daha az aktif olduğu derslere ağırlık vererek, bu alanda daha başarılı olmaları sağlanıyor. Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler, Yabancı Dil ve Fen Bilimleri gibi tüm derslerde konu anlatımları ve test çözme faaliyetlerinin yanı sıra öğrencilere yaz tatilini eğlenceli bir şekilde geçirmelerini sağlayıcı etkinlikler sunuluyor.

Yaz Kamplarıyla Eğlenerek Öğrenme

Odtülüler Dershanesi tarafından uygulanan TYT yaz kampları ile gençlerin gelecek dönemlerindeki başarılarına yönelik yaklaşımlarda bulunuluyor. Çocuklara yeteneklerini tanıma, becerilerini keşfetme ve ufuklarını geliştirme imkanı Odtülüler Dershanesi’nce uygulanan koçluk sistemi ve butik sınıflar kategorileriyle sağlanıyor.