Dershanecilik sektöründe yeni bir çığır olan butik dershaneciliğin en güzel örneği ümitköy butik dershane. Her konuda sizlere tam destek verilmektedir. Öğrenci için gerekli olacak her bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Öğretmenlerimiz tecrübelidir. Sizleri en iyi şekilde sınava hazırlamaktadır. Dershanemiz de ders içerisinde anlaşılmayan dersler için ek dersler konulmaktadır. Ayrıca sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır. 12 kişilik sınıflarımızda eğitim almaktasınız.

Girdiğiniz denemeler, ders içerisinde neleri öğrenip neleri öğrenemediğinizi hangi konuların eksik olduğunu görmenize yardımcı olmaktadır. Öğretmenlerimiz sizlere bilgi vermektedir. Ve eksikliklerinizi gidermeniz için çeşitli çözümler üretmektedirler.

Ümitköy butik dershane eğitim koçlarımız öğrencilerimiz için koçluk sistemi dahilinde çeşitli programlar oluşturmaktadır. Bu programlar her öğrenciye özel yapılmaktadır. Biri için hazırlanan program sizin için uygun olmaz. Bu programlar sayesinde öğrencilerimiz nasıl ve ne şekilde çalışmaları gerektiğini bilirler. Koçluk sistemi sizlerin başarılarını arttırmak için özel olarak hazırlanmıştır. Deneme sınavlarınızdan sonra da eksikliklerinize göre çalışma programlarınıza eklemeler yapılmaktadır. Böylece sınav vakti gelene kadar hiçbir eksikliğiniz kalmaz.
Sınav zamanı motivasyon çok büyük önem taşımaktadır. Bunun için de rehberlik servisi etkili bir hizmet vermektedir. Öğrencilerle özel olarak görüşmektedir.

Öğrendiklerinizi akılda tutmak için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Böylece sözel derslerin yanı sıra öğrendiğiniz teknikler sayesinde sayısal dersler için de uygulama şansınız bulunmaktadır. Ümitköy butik dershane öğrencilerin rahatı için her şeyi düşünmektedir. Her öğrenci bizim için değerlidir. Hepsi ile hususi olarak ilgilenmekteyiz.

Güçlü yazarlar tarafından kaleme alınmış sınav müfredatına uygun konu anlatımlı kitaplarımız, özgün sorulardan oluşan soru bankası kitaplarımız, her zaman yanınızda taşımanız için cep kitaplarımız, ders bitiminde pekiştirme amaçlı yaprak testlerimiz bulunmaktadır.

Tam gün eğitim şansı ile sürekli dersle iç içe olmaktasınız. Hem de istediğiniz programa kayıt yaptırma şansınız bulunmaktadır.

Velilerimize özel olarak ümitköy butik dershane bilgilendirme sistemimiz bulunmaktadır. Bu sistem içerisinde denemeden alınan puanlar, nasıl bir ilerleme yaptığı, kaç gün dershaneye gitmediği gibi bilgiler yer almaktadır. Böylece anne babalar oturdukları yerden çocuklarından haberdar olmaktadırlar.

Sizin çocuğunuzda değerli ise bizlere gelmelisiniz. Çocuğunuzdaki cevheri çıkartmak için beklemekteyiz.