ÜMİTKÖY DERSHANE

Ulaşılamayacak hedef yoktur. Sadece ne kadar istediğinize ve çalıştığınıza göre başarılı olup olmayacağınız belli olur. Ümitköy dershane öğrenciler için neyin gerekli olduğunu bildiği için eğitim sistemlerinde ona göre düzenleme yapılmıştır. Odtülüler dershanesi bünyesinde çalışma hayatına devam eden dershanemiz öğrencileri için her zaman zirvedeki yerini korumaktadırlar.

Öğrenciler yıl içerisinde o kadar çok bilgi yüklemesi ile karşı karşıya kalırlar ki hepsini ezberlemek için geceler boyu ezber yapmaktadırlar. Üstelik yapılan ezberde gün geçtikçe birbirine girmekte ve zamanla karıştırılmaktadır. Bunun için kesin çözüm olarak ümitköy dershane hafıza teknikleri öğretmekte ve bilgiler kalıcı olarak hafızaya kaydedilmektedir. Böylelikle unutulma riski ve karışma olasılığı olmamaktadır.

Sınıflarımız öğrencilerin konforu için 12 kişi ile sınırlıdır. Öğrenci derste öğretmeniyle daha fazla iletişime geçebilmektedir.

Sınırsız birebir imkânı ile anlaşılmayan konular pekişmektedir. Öğrencilerimiz sistemli çalışmaları için eğitim koçlarımız tarafından koçluk sistemi dâhilinde öğrencilerimizin öğrenme hızlarına göre programlar hazırlanmaktadır. Böylece öğrenciler sistemli ders çalışmaya alışmaktadırlar.

Ümitköy dershane değişen sınav sistemlerini düzenli olarak takip eden güçlü bir kadro bulunmaktadır.

Dershanemizde yaz kampları bulunmaktadır. Bu yaz kamplarında test teknikleri öğretilmektedir. Ayrıca ders konuları bu yaz kampları sayesinde daha kısa sürede bitmekte ve böylelikle uzun sınav maratonunda test çözmeye daha çok vakit kalmaktadır.

Sistemli çalışma kadar motivasyon da başarı için çok önemlidir. Bu yüzden rehber öğretmenlerimiz öğrencilerimiz ile özel olarak ilgilenmektedir. Her hangi bir sorunları olduğunda rahatlıkla görüşebilmektedirler.

Dershanemizde sınırsız birebir ve etüt olanağı bulunmaktadır. İstediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Ümitköy dershane verdiği kaynak kitaplar güncel sınav konularına göre her yıl yenilenmektedir.

Öğrencilerimiz durumları ile alakalı olarak veli bilgilendirme sistemi kapsamında veliler öğrencilerinin durumlarını kolaylıkla öğrenebilmektedir. Öğrencinin devamsızlıkları, deneme sınav sonuçları, başlangıçtan itibaren kaydettiği bütün başarılar bu sisteme kaydedilir. Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Böylece öğrencilerimiz kendilerine uygun bir programa kaydını yaptırır.

Hedeflerinize ulaşmak için istekli iseniz; yolunuzu aydınlatmak için ümitköy dershane olarak siz değerli öğrencilerimizi beklemekteyiz.