Ümitköy Dershaneler

Öğrencilerimizin gelecekleri bizim onları yönlendirmelerimiz ve doğru eğitim almalarını sağlamamıza bağlıdır. Anne baba olarak sınav süreçlerinde öğrencilerimizin motivasyonlarını yüksek tutmak, onların sistemli olmalarını sağlamak büyük önem taşımaktadır. Öğrencileriniz için iyi bir dershane bulmak gerekmektedir. Ümitköy dershaneler öğrencileriniz eğitimi için çaba sarf etmektedirler. Öğrencilerimizi sınavları için tam donanımlı hale getirmekteyiz. Bunu nasıl yaptığımıza gelince,

• Öğrencilerimizi 12 kişilik gruplarda eğitmekteyiz. Böylece ders içerisinde konsantrasyon kolayca bozulmaz. Anlaşılamayan konuların üstüne daha çok gidilebilir.

• Anlaşılmayan konular için ek dersler konulur. Sınırsız etüt ve birebir olanağından da faydalanılarak konuların hepsi öğrenilir. Her konu birbirinin devamı niteliği taşır ve arada hiçbir kopukluk olmadan konuların hepsi detaylı şekilde öğrenilir.

• Ümitköy dershaneler öğrencileri oldukları seviyeden alırlar ve çıkabilecekleri en üst seviyeye çıkartırlar. Bunu yaparken de öğrencinin hasar almaması sağlanır.

• Öğrencilerimizin psikolojik olarak etkilenmemeleri için güçlü bir rehberlik servisi hizmet vermektedir. Rehberlik öğretmenlerimiz öğrencilerimizle tek tek özel olarak ilgilenmekteler. Öğrencilerin sınavlarda yaşayacakları sorunlarla ilgili olarak çözümler üretmekteler.

• Öğrencilerimizin başarısının artması adına koçluk sistemi bulunmaktadır. Bu sistemde öğrencilerin kendi öğrenme hızlarına göre çalışma programları hazırlanmaktadır. Bu programlar ile öğrenciler sistemli ve düzenli olarak ders çalışmasını öğrenir. Bu da süreç içerisinde başarıyı arttırmaktadır. Bu programlar süreç içerisinde değiştirilmektedir.

• Düzenli olarak deneme sınavlarımız bulunmaktadır. Bu deneme sınavlarında özgün sorular bulunmaktadır. Deneme sınav sonuçlarınız öğretmenleriniz ile değerlendirirsiniz. Eksikliğiniz olduğu konulara ağırlık verilerek çalışma programınıza konulur. Bu eksikliklerinizi kapatmanız sağlanır.

• Ümitköy dershaneler sizlere sınırsız kaynak sunmaktadır. Konu anlatımlı kitaplar, soru bankası kitaplar, cep kitapları, yaprak testler gibi birçok kaynağınız bulunmaktadır. Böylece sınav döneminde başka kaynak ihtiyacınız olmaz.

• Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir.

Bir dershaneden beklediğinizden fazlasını öğrencilerimize sunmaktayız. Öğrenciler dershanemizde hem psikolojik hem de bilgi olarak istenilen düzeyde eğitilmektedir. Öğrencilerimiz dışında velilerimiz içinde bir sistemimiz bulunmaktadır. Öğrencilerinin durumlarını merak ettikleri için onlar için de veli bilgilendirme sistemimiz yer almaktadır. Bu sistemde öğrencinin deneme sınavlarının sonuçları, ilerlemeleri kaydedilmektedir.