Üniversite Hazırlık Kursları

Öğrencilik kolay gözüken zor bir iştir. Her yıl merkezi sınavlara hazırlan, başarı göstermeye çalış, başarısız olursan kiminin telafisi yok kötü bir okula gideceksin kiminin telafisi var ama sene kaybı yaşamış olursunuz. Bu da öğrencide aşırı kaygıyı ortaya çıkartmaktadır. Bu kaygı da öğrencinin başarısını düşürmektedir. Odtülüler Dershanesi üniversite hazırlık kursları sayesinde her konuda öğrencilerine destek sağlamaktadır. Öğrencilerimize rehberlik hizmeti vermekteyiz. Böylece öğrenci kaygı, heyecan gibi durumlarını kontrol altına alır. Ayrıca sınav sırasında, öncesinde ve sonrasında ne yapacağını bilir ve ona göre rahat olur. İyi bir üniversite için iyi bir kursa gitmek gerekmektedir.

Biz 12 kişilik gruplarımız ile birlikte sizleri istediğiniz üniversitenin kapılarını aralamaktayız. Kapıyı tamamen açmanız için yol göstermekteyiz. Bunu koçluk sistemimiz ile yapmaktayız. Koçluk sisteminde size özel, öğrenme hızınıza göre çalışma programları hazırlamaktayız. Böylece nerede nasıl çalışma yapacağınızı bilir ve sistemli olarak çalışırsınız. Bu da size başarı getirir.

Odtülüler dershanesi olarak üniversite hazırlık kursları için yeniliklerimiz her sene devam etmektedir. Öğrendiğiniz bilgilerin kalıcılığı için hafıza teknikleri öğretilmektedir. Soru ile karşılaştığınızda karıştırma ya da hatırlamama ihtimaliniz bulunmamaktadır. İyi dershane olmak ve bunun devamını sağlamak oldukça güçtür. Her zaman güncel sınav bilgilerini takip etmek, eğitim sistemini ona göre geliştirmek gerekmektedir. Odtülüler olarak bunu başardık ve bu yüzden her yıl zirvede yer almaktayız.

Kursumuzda öğrencilere test teknikleri de öğretilmektedir. Böylelikle soru ile karşılaşıldığında ne yapılması gerektiğini bilir ve ona göre bir yöntem uygularsınız. Tam gün eğitim verilmektedir. Sınırsız etüt ve birebir olanağı yer almaktadır.

Düzenli deneme sınavları yapmaktayız. Kendinizi ne kadar geliştirdiğinizi görme fırsatına sahip olursunuz. Deneme sınav sonuçlarınızı öğretmenlerinizle değerlendirirsiniz. Böylece eksik kaldığınız noktaları daha net şekilde görürsünüz. Çalışma programlarınıza eklemeler yapılır. Sınav zamanı gelmeden eksikliğinizi gidermeniz sağlanır ve böylelikle sınava eksiksiz bir şekilde girmiş olursunuz. Başarınızın artmasına destek verecek önemli bir uygulamadır.

Aileler Odtülüler Dershanesi üniversite hazırlık kursları fiyatlarını da yakından takip etmektedir. Özel sektör olduğu için fiyatlar oldukça yüksektir. Bizler sizlere uygun, ödeme kolaylığı olan imkanlar sunmaktayız.