YKS KURSU

İyi bir kariyer için okul yıllarının ilk basamağından başlayarak öğrencilerimiz planlama yapmakta ve bunun için çalışmaktadırlar. Gerek özel eğitim ve gerekse de kurslarla takviye eğitim almaktadırlar. Özel öğretmenler ne yazık ki saat başı para aldıkları için aileler açısından maddi olarak hayli külfetli bir iş olmaktadır. Bu sebeple de aileler kursları tercih etmektedir.

Günümüzde sınav sistemleri dönem dönem değişmektedir. Üniversiteye giriş sınavı da bu bağlamda bu yıl değişmiştir. Önceden iki basamak şeklinde YGS ve LYS olarak yapılırken, bu yıl YKS adı altında yapılacaktır.

İyi bir üniversite için YKS’de başarı sağlamak şarttır. Odtülüler Dershanesi öğrencilerine YKS kursu hizmeti sunmaktadır.

Kursumuzda sadece akademik eğitim değil, değişen sınav sistemiyle ilgili, daha doğru bilgi almak için günceli takip eden güçlü bir kadro ve rehberlik servisi yer almaktadır. Odtülüler Dershanesi’nin sağladığı YKS kursu öğrencilerin 12’şer kişilik sınıflarda, rahat bir ortamda eğitim almalarını sağlamaktadır. Her öğrenci kaliteli bir eğitimi hak eder.

Öğrencilerin iyi bir kariyer için olan planlarını bilen dershanemiz, öğrencilerin sistemli çalışmalarını sağlamak için koçluk sistemi bünyesinde eğitim koçları ile öğrenciye özle çalışma programları hazırlamaktadır. Böylece öğrenci nerede ne çalışması gerektiğine vakıf olacaktır.

YKS kursu öğrencilerimize düzenli olarak deneme sınavları yapmaktayız. Böylelikle birçok değişik soru tipi görme fırsatı yakalamaktadırlar. Deneme sınav sonuçları da yine öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Bu sayede öğrenci nerede ne eksiği olduğunu öğrenmektedir. Ayrıca öğrencinin durumuna göre ders programına ekleme ve çıkarma da yapılmaktadır.

Öğrencilerimiz istediği zaman birebir ve etüt imkanlarımızdan yararlanmaktadırlar. İstedikleri gün ve saat için birebir ders randevusu alabilmektedirler. Öğrencilerinin durumlarını merak eden aileler için de kurumumuzda veli bilgilendirme sistemi yer almaktadır. Böylece öğrencilerin devamsızlık durumları, deneme sınav sonuçları kolaylıkla
veliler tarafından gözlemlenebilmektedir.

Kurumumuz, YKS kursu öğretmenleri ve güçlü yönetim kadrosu kadar öğrenciye sunduğu kaynaklarla da sektörde fark yaratmaktadır. Konu anlatımlı kitaplarımız değişen sınav sistemi ve müfredata göre yenilenmiştir. Soru bankası kitaplarımız da özgün sorularla hazırlanmıştır. Bu da öğrencinin başka kaynaklara ihtiyacı kalmadan sınava hazır hale gelmesini sağlamaktadır.

YKS kursu, öğrencilerimizin iyi bir üniversite hayalini gerçekleştirmek için uğraşmaktadır. Sizlere öğreteceği hafıza teknikleri ile öğrendiklerinizi daha kolay hatırlama imkanı sunmaktadır. Bütün bunlar, düşündüğünüzden daha uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.