YKS Türkçe Matematik Kursu

YKS Kursu Ankara, YKS Türkçe Matematik Dershanesi

Odtülüler Dershanesi olarak YKS Türkçe Matematik Kursumuzda öğrencilerimizi üniversite hayatına hazırlayan zengin içerikli ders programlarıyla destekliyoruz. Odtülüler Dershanesi olarak Türkçe Matematik YKS Kursu olarak güçlü ölçme ve değerlendirme altyapımız ile öğrencilerin eksiklerini kazanım ve alt kazanım seviyesinde tespit edebiliyoruz. Her bir öğrencimiz için özelleştirilmiş çözümler ve etüt dersleri oluşturuyoruz.

Etüt eğitimi, YKS Türkçe Matematik Kursumuzun eğitim modelinin en güçlü unsurlarından biridir. Öğrencilerimizin konu eksiklikleri ve etüt ihtiyaçları öğretmenler tarafından belirleniyor ve deva eden süreçte eksik konular grup dersleri, küçük grup dersleri, bireysel dersler ve bireye özel ödevlendirme çalışmalarıyla tamamlanmakta, soru çözümleriyle pekiştirilmektedir.

Odtülüler Dershanesi öğrencisi 9.sınıftan itibaren üniversite adayıdır. Bu nedenle biz YKS Türkçe Matematik Kursumuzda yüksek başarı odaklı özel bir eğitim uygulanmaktadır. YKS Matematik Türkçe Dershanemizde yoğunlaştırılmış sınav programı, deneyimli eğitim kadromuz, düzenli deneme sınavları ve periyodik testleri, bireyselleştirilmiş öğrenme planı ve sınav koçu ile sınavlara hazırlık alanında yanınızdayız.

Odtülüler Dershanesi bünyesindeki YKS Türkçe Matematik Kursu ile eğitime bakış açınızı değiştirin.