İyi bir üniversiteyi kazanmak ve hedeflere bir adım daha yaklaşmak için öğrencinin lise dönemindeki başarısı oldukça önemlidir. Lise dönemindeki derslere hakimiyeti, üniversite sınavını da direkt olarak etkilemektedir. Bu yüzden lise dönemini başarılı bir şekilde bitiren öğrenciler kolaylıkla istedikleri üniversiteleri kazanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı lise döneminde öğrencinin okul haricinde başka yerlerden dersler alması oldukça yararına olacaktır.

Dershaneler bunun için iyi örneklerdir. Eğer siz de çocuğunuzun üniversiteye geçişini kolaylaştırmak istiyor iseniz Ankara’nın en başarılı dershanesi seçilmiş olan Odtülüler dershanesini tercih edebilirsiniz. Odtülüler Dershanesi 2008 yılından beri verdiği kaliteli hizmetler ve başarılı öğretmen kadrosu sayesinde en iyi dershanelerden biridir. Eğer Ankara ve çevresinde yaşıyor iseniz Odtülüler Derhanesi Aydınlıkevler şubesine giderek kayıt işlemlerini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı Eğitim Uygulamaları

Odtülüler Dershanesi bünyesinde barındırdığı değişik ve etkili uygulamalar ile farkını ortaya koymaktadır. Başarılı bu dershanede koçluk sistemi, etüt merkezi, yaz kampı ve sıfırlama tekniği gibi birçok uygulama bulunmaktadır. Koçluk sistemi öğrencinin evde de verimli çalışabilmesi için yapılmış olan bir uygulamadır. Öğrenci öğretmeni ile etkileşimde kalarak ödevlerini yapmaktadır. Etüt merkezi de öğrencinin okulda öğrendiklerini pekiştirme ve önemli ödevlerini yapabilmesi için kurulmuş bir eğitim kurumudur. Yaz kampı ise Matematik, fizik ve kimya dersleri için yapılmaktadır. Haftada 4 günlük olmak üzere Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri eğitimler verilmektedir. Saatleri 09.30 ve 17.00’dır. Kamp hakkında daha fazla bilgi için Odtülüler Derhanesi Aydınlıkevler şubesine gidebilirsiniz.

Disiplinli Dersler

Odtülüler Derhanesi Aydınlıkevler, tüm eğitimlerinde disiplin ile eğitimler vermektedir. Bu sebeple okulun belirli kuralları bulunmaktadır. Bunlardan biri de cep telefonu yasağıdır. Ayrıca bu eğitim kurumu, öğrencilerin dershaneye gelirken derste hareket etmesini zorlaştıracak kadar dar ve tam tersine uyku getirecek çok bol kıyafetler giyilmemesi gerektiğini belirtilmiştir. Çünkü eğitimde her nokta öğrencinin derse olan dikkatini azaltabilmektedir.

Veli Bilgilendirme Sistemi

Veliler çocuklarının dershanedeki durumlarını, notlarını ve devamsızlık bilgilerini dershanenin özel veli bilgilendirme sistemi üzerinden görüp takip edebilirler. Bu şekilde velilerinde çocuklarına duydukları kaygılar azalacaktır.