Ankara Butik Dershaneler 2018

Eğitim- öğretim sezonunun açılması ile birlikte Odtülüler dershanesi de, Ankara dershaneler 2018 olarak kendini yeniledi, güncelledi.

Çocuklarınızın geleceğini düşünen ebeveynlerin gerek yaz sezonunda gerekse kış sezonunda özellikle tercih ettiği Odtülüler dershanesi başarının adresi olmaktadır. Neden sonuç ilişkisinde neden Odtülüler dershanesi olunca sonuçta çocuklarınızın geleceklerinin ilk aşaması olan önemli üniversiteler olacaktır. Eğitime verdiği önemle bilinen ve tün kategorilerde alanının en iyilerinin hizmet verdiği Odtülüler dershanesi sizler için çaba göstermektedir. Bu çabaya desteğiniz sonuçsuz kalmayacaktır.

Dershane Özellikleri

Koçluk sistemi ile kaydı yapılan her öğrenciye özgü bir koç tayin edilerek başarılı olabilme yöntemleri, çalışma sistemleri, başarısızlığının ana nedenleri ve daha pek çok alanda psikolojik destek sağlanmaktadır. Koçluk sistemi ile pasif öğrenci modunu sıfırlayarak sorgulayan, araştıran, deneyimleyerek öğrenen bireyler yetiştirerek kişiye ve velilere hizmet kalitesini sınav sonuçları ile göstermektedir. Odtülüler olarak 9 yıl öncesi başladığı verimli eğitim temellerini güçlendirerek Ankara dershaneler 2018 yılında da sürdürerek bu yılda başarıda ilk olmanın prensibi ile hareket etmektedir.

Farklı hazırlık sınıfları ile çocuklara ve gençlere farkındalık eğitimleri vererek hizmet kalitesi sunan dershane mükemmeliyetçilik ve bilim üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Farklılığımız

Eğitime öğrenme teknikleri, hafıza teknikleri, test teknikleri, beden dili, iletişim ile öğrenme teknikleri ders çalışma sistemi, diksiyon eğitimi ve ders tüyolarını kazandıran Odtülüler dershanesi butik sınıflar oluşturarak farklılığını ortaya koymaktadır. Butik dershane amacıyla bireysel eğitime verdiği önemi vurgulayan dershane 9-12 kişilik sınıflar oluşturarak her bireyle ayrı ayrı ilgilenerek onu kendi geleceğini oluşturacak temellere oturtmayı amaçlamaktadır.

Başarının tesadüf olmadığını ve bu başarılı yolda ışığınızın Odtülüler dershanesi olması durumunda, bilginin durağan olmayıp sürekli gelişip değiştiği algısını öğrencilere yansıtarak, son bilgiler ve birikimlerle aydınlanmak ve ışığa yürümek Odtülüler dershanesi ile mümkün olmaktadır.