Ankara Dershane Fiyatları (2023 Güncel)

Şube / Konum2023 Güncel Fiyat Listesi
Kızılay Dershane Fiyatları36.000 ₺ – 46.000 ₺ (Otuz  Altı Bin İle Kırk Altı Bin TL )
Batıkent Dershane Fiyatları42.000 TL – 45.000  TL ( Kırk İki Bin İle Kırk Beş Bin TL )
Eryaman Sincan Dershane Fiyatları30.000 TL – 45.000 TL (Otuz Bin İle Kırk Beş Bin TL )
Ankara Dershanelerin Fiyat Aralığı30.000 TL – 50.000 TL (Otuz Bin İle Kırk Beş Bin TL )

Hangi Faktörler Fiyatlandırmayı Etkiliyor?

Günümüzde eğitim, her geçen gün önemini arttıran bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler ve velileri için dershaneler büyük bir öneme sahip olmakta. Bu nedenle öğrenciler ve velileri Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları gibi başarılı dershanelerin fiyatlarını öğrenmek ve bütçelerine uygun olan dershane ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. İşte bu noktada, “Dershane fiyatları neye göre belirlenir ve hangi faktörler fiyatlandırmayı etkiler?” sorusu ortaya çıkıyor.

Dershane fiyatları; kalite, eğitim kadrosu, konum, sunulan hizmetler ve fiziki imkanlar gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İşte dershane fiyatlarına etki eden başlıca faktörler:

 1. Kalite: Başarılı ve köklü bir geçmişe sahip olan dershaneler, yüksek kalitedeki eğitim hizmetleriyle adından söz ettirir. Dolayısıyla kalite arttıkça dershane ücretleri de artabilir.
 2. Eğitim Kadrosu:Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlere sahip dershaneler, öğrencilere daha iyi bir eğitim deneyimi sunar. Eğitim kadrosunun niteliği, dershane ücretlerini etkileyen önemli bir faktördür.
 3. Konum: Dershanenin bulunduğu şehir ve semt gibi konum faktörleri de fiyatlandırmada rol oynar. Merkezi konumlarda yer alan ve ulaşım açısından kolaylık sağlayan dershaneler genellikle daha yüksek ücrete sahiptir.
 4. Sunulan Hizmetler: Dershanelerin sunduğu ek hizmetler de fiyatları etkileyebilir. Örneğin, burslu eğitim imkanı, yemek ve servis gibi ek hizmetler sunan dershaneler daha cazip olabilir.
 5. Fiziki İmkanlar:Sınıf mevcutları, teknolojik altyapı, kütüphane, sosyal alanlar gibi fiziki imkanlar da dershane ücretleri üzerinde etkilidir. Bu tür imkanlara sahip dershaneler, daha iyi bir öğrenme ortamı sağlayarak öğrencilerin başarılarına katkıda bulunur.

Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları gibi başarılı dershaneleri tercih ederken bu faktörleri göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun dershane ücretleriyle kaliteli bir eğitim almanız mümkündür. Unutmayın ki yatırım yapacağınız en değerli şey geleceğinizdir!

Kaliteli eğitimin önemli adreslerinden biri olan Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları uzman kadrosu ve başarı odaklı eğitim anlayışıyla sektörde adını duyuran bir kurumdur. Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları öğrencilere hem sınava yönelik donanım kazandırırken aynı zamanda yaşam boyu sürecek yetenekler de geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Ankara Dershane Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Başlıklar

 1. Hedeflerinizi belirleyin: Dershanenin size hangi konularda yardımcı olmasını istediğinizi belirleyin. Hangi derslerde zayıfsınız ve hangi konuları çalışmak istersiniz?
 2. Referansları inceleyin: Başka öğrencilerin dershaneler hakkındaki düşüncelerine bakın ve referansları kullanın. Ayrıca, internette dershaneler hakkındaki yorumları okuyun.
 3. Eğitim programını inceleyin: Dershanenin eğitim programını, ders saatlerini ve eğitmen kadrosunu inceleyin. Eğitim programının size uygun olup olmayacağına bakın.
 4. Eğitmen kadrosunu inceleyin: Eğitmen kadrosunun yeterliliği, tecrübesi ve becerilerine bakın. Eğitmenlerin eğitim sürecinde size yardımcı olup olmayacaklarına dair fikir sahibi olun.
 5. Fiyatı karşılaştırın: Dershanelerin fiyatlarını karşılaştırın ve bütçenize uygun olanı seçin. Ancak, ucuz bir dershane, kaliteli bir eğitimi garanti etmez.
 6. Konumunu düşünün: Dershaneye ulaşmanın kolay olup olmayacağını düşünün. Ulaşımın kolay olması, sık sık gitmeniz gereken bir yer olduğu için önemlidir.

Dershane fiyatları, dershane türüne, ders saat sayısına, ders materyallerinin kalitesine, dershanenin lokasyonuna ve eğitmenin tecrübesine göre değişebilir. Genellikle, haftalık veya aylık olarak ödenen dershane ücretleri, 35.000 TL ile 45.000 TL arasında değişebilir.

Üniversite Bölümü ve Meslek Seçiminde Doğru Seçimi Yapmak

Üniversite sınavlarına giren bir öğrenci olarak, bölüm ve meslek seçimi açısından doğru tercihi yapmak önemlidir. Neticede bu verilmesi kolay bir karar değildir, ancak hayatınızın en önemli kararlarından biridir.

Odtülüler  Eğitim Kurumları olarak sınav öncesinde öğrencilerimizin yolunu aydınlattığımız gibi sınav sonrası seçim ve karar aşamasında da öğrencilerimizin yanındayız.

 • Üniversite sınavına hazırlık sürecinin ilk anlarından itibaren bir plan ve hedef dahilinde ilerleyin. Belirli bir üniversiteyi kazanmak, belirli bir bölümü kazanmak ya da belirli bir puana erişmek her ne olursa olsun bir hedefiniz olsun. Çalıştığınız veya eğitim gördüğünüz alanlara hedeflerinizi hatırlatıcı notlar yerleştirerek hedefinize ulaşma isteğinizi sürekli canlı tutun!
 • Sizi hedeflerinize ulaştıracak etkili bir ders çalışma programı hazırlayın! Bir plan oluşturmak ve bunu takip etmek, çalışmalarınızın yolunda gitmesini sağlamaya yardımcı olacaktır. Planınızı düzenli bir şekilde takip edin, kaçamak anları sonrasında mutlaka telafi edin!
 • Sınav tarihi yaklaşmadan önce tüm konuları öğrendiğinizden emin olmak için mümkün olduğunca erken çalışmaya başlayın. Aksi halde üniversite sınavı için son üç ya da bir ayın asla yeterli olmayacağını tecrübe ederek öğrenmek acı olacaktır.
 • Düşük aldığınız denemeler, boş bıraktığınız ya da yanlış yanıtladığınız sorular başarınızın anahtarını içinde gizlemektedir. Sorunları çözmeden, eksiklikleri gidermeden devam etmek yeni sorunlar getirecektir. Bu nedenle deneme ve test sonrası analiz ve tespitleri çalışma hayatınızın ayrılmaz parçası haline getirin.
 • Üniversite sınavına hazırlanmak hem bilgi – beceri hem de dış faktörler nedeniyle zorlu bir süreçtir. Bu süreçte destek almadan ilerlemeye çalışmak zorlukları iki katına katlayacaktır. Hem bilgi – beceri seviyenizi arttırmada destek sağlaması hem de sizi disiplinli bir çalışma sürecine sokması için üniversite sınavına bir eğitim kurumu veya dershane çatısı altında hazırlanın. Böylelikle sorun yaşadığınız konularda, yardıma ihtiyacınız olduğunda etrafınız size destek olmak için hazır kişilerle çevrili olacaktır.

Üniversite sınavlarına hazırlık süreci birçok öğrenci için pek çok nedenden dolayı zorlayıcı olabilir. Çünkü bu dönemde ders, ders dışı etkinlikler ve sosyal yaşam arasında denge kurmaya çalışmak; ders çalışmaya yeterli zaman ayırmayı zorlaştırabilir. Ayrıca üniversite sınavı birden fazla ders ve konuyu kapsamakta bu da tüm bilgilerin anlaşılmasını ve akılda tutulmasını zorlaştırmaktadır.

Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin mücadele ettikleri zorlu şartların son derece farkındayız. Öğrencilerimize sunduğumuz yaz kampları, öğrenci koçluğu uygulaması, etüt sistemleri ve haftalara yayılmış motivasyon çalışmaları ile öğrencilerimizin kendilerini kuşatan zorlu engelleri bir bir aşmasına destek oluyoruz.

ankara dershane fiyatları

ankara dershane fiyatları

Ankara dershane fiyatları her yıl değişen bir fiyat skalasına sahiptir. Ankara dershaneler açısından zengin, öğrencilere çok fazla seçenek sunan ve eğitim kalitesi yönünden beklentileri karşılayan önemli bir sektöre ev sahipliği yapmaktadır.


Şehirde binlerce genç lise eğitimiyle ya da mezuniyet sonrası dönemde üniversiteye hazırlanırken dershaneleri tercih ediyor. Öğrenciler için eğitimin kalitesi önemliyken aileler için hem eğitim kalitesi hem de dershane ücretleri önem taşıyor. Birçok aile en uygun Ankara dershane fiyatları araştırması yaparak çocuğunun eğitimini desteklemeye çalışıyor.

Ankara ya da yine şehrin farklı bölgelerinde eğitim veren üniversiteye hazırlık kursları, fiyat bakımından sunduğu yelpazeyle geniş kitlelere ulaşıyor.

Kızılay dershane fiyatları şehrin en popüler araştırmasını yansıtıyor. Şehrin önemli noktalarından biri olan Kızılay, dershane ücretleri ile tüm öğrencilerin sınava keyifle hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Dershanelerde esas olan şey öğrencinin nitelikli eğitime kavuşması ve sınavda başarılı sonuçlar almasıdır. Eğitim kadrosu da yönetim kadrosu da dershane başarı sıralamasını yükseltmeye odaklanıyor, ödemelerde velilere kolaylık sağlamaya özen gösteriyor.

Ankara Dershane Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Ankara dershane fiyatları yıllık bazda değişkenlik gösteriyor, ekonomik dalgalanmalardan doğrudan etkileniyor. Enflasyon, materyal maliyeti, teknolojik destek, butik dershane gibi incelikli eğitim maliyeti ve benzeri birçok kalem dershane ücretlerinin belirlenmesinde rol oynuyor. Ankara ya da spesifik olarak Kızılay dershane fiyatları incelemesi yapılırken tüm etkenler göz önünde bulundurularak sonuca ulaşılmalıdır. Ankara dershane başarı sıralaması analizi yapıldığında verilen nitelikli eğitimin çok da ucuz olmadığı aşikar bir gerçek. Dershane yönetimi gerek eğitmenler gerekse öğrenciler için en iyi dershane içeriğini sunmaya özen gösteriyor, bunu yaparken belli bir bütçeyle hareket ediyor.

Ankara’da en iyi butik dershane listesinde gösterilen Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumu, 50 bin liradan başlayan fiyatlarla sınava yüksek eğitim kalitesiyle hazırlık yapılmasını sağlıyor. Ankara dershanelerinin ücretleri elbette her kurum için farlılık gösteriyor, veliler bütçesine göre seçim yapıyor. Ancak velilerin her şeyden önce eğitime odaklanması gerekiyor. Ucuz ama kalitesiz eğitim sadece ödeme kolaylığı sunabilir, öğrencinin iyi bir hazırlık yapmasına yardımcı olmaz, sınav başarısı getirmez. Dolayısıyla en iyi Ankara dershanesi uygun fiyat değil kaliteli eğitim sunan dershanedir.

Ankara Dershane Fiyatları Aylık mı Yıllık mı?

Ankara dershane fiyatları aylık ve yıllık olmak üzere iki ödeme planıyla öne çıkıyor. Ancak bu ödeme planlarına takılmak zaman kaybı olabilir. Zira Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumu ailelere en kolay ödeme planı sunuyor ister aylık ister yıllık ödeme ile seçenek oluşturuyor. Ankara dershane ücretleri aylık bazda daha minimal bir ödeme miktarı oluşturulmasını sağlıyor, çoğu aile taksitli ödemeyi daha kolay buluyor.

Diğer yandan ise yıllık peşin dershane ödemesini yapmak isteyen ailelere cazip oranlarda indirim uygulanabiliyor. Dershane fiyatları Ankara odağında değil ulusal çapta piyasaya göre hareketleniyor. Dershaneler belli bir fiyat standardına uyum sağlıyor, bu süreçte ailelerin kolaylık yaşaması için taksitli ödeme, kampanyalı fiyat teklifi hazırlama gibi alternatifler yaratıyor.

2023 Dershane Fiyatları Hangi Kriterlere Göre Nasıl Belirlenir?

2023 yılında okullar ve dershaneler arasında fiyatlar genellikle yıllık olarak yükselmektedir. Bunun nedeni eğitim maliyetlerinin artması, öğretmenlerin maaşlarının yükselmesi ve okulların giderek daha fazla teknolojik ekipmana ihtiyacı olmasıdır. Ayrıca, dershanelerin rekabet güçlerini koruyan ve kaliteli eğitim sunan öğretmen kadrolarına sahip olmaları da fiyatları etkilemektedir.

Dershaneler, genellikle bir yıl boyunca verilen dersler için ödeme yapılmasını talep ederler ve bu ödemeler aylık olarak yapılabilir veya yılın başında tam olarak ödenebilir. Fiyatlar, dershanenin konumu, öğretmen kalitesi, verilen derslerin sayısı ve süresi gibi faktörlere göre değişebilir. Örneğin, metropol bölgelerde bulunan dershaneler, kırsal bölgelerde bulunan dershanelerden daha pahalı olabilir.

2023 yılında, çok sayıda okul ve dershanenin dijital eğitim seçeneklerini sunması beklenmektedir. Bu seçenekler, öğrencilerin evlerinden veya istedikleri yerden eğitim almalarını mümkün kılacaktır ve bu da dershane fiyatlarını etkileyebilir. Dijital eğitim seçenekleri, okullar ve dershanelerin maliyetlerini azaltmasına yardımcı olabilir ve bu da dershane fiyatlarının düşmesine neden olabilir.

Dershane Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ankara dershane fiyatları araştırması yapan aileler için uzmanların önerisi ortak görüşü yansıtıyor. Uzmanlar, fiyata değil kaliteye önem verin önerisinde bulunuyor, dershanelerin uygun ödeme planıyla her ailenin bütçesini koruduğunu belirtiyor. Ankara butik dershane eğitimiyle ön plana çıkıyor, normal dershanelere göre biraz daha yüksek fiyatlarla eğitim veriyor.

Yüksek öğrenci kapasitesine sahip dershanelerde istediği verimi alamayan, odaklanma problemi yaşayan ya da beklediği etkileşimi kuramayan öğrenciler, başta Kızılay butik dershane olmak üzere şehre yayılan butik hazırlık kurslarında çok daha faydalı eğitim süreci deneyimleyebiliyor. Peki, fiyat yerine eğitime odaklanması gereken aileler başka nelere dikkat etmeli? İşte Ankara’da en iyi dershane seçimi yapmak isteyenlere ipuçları;

 • En iyi butik dershane Ankara halkının tecrübe ettiği dershaneler arasından seçilebilir. Dershane yorumlarını okuyarak ya da çevrenizden dinleyerek eğitim kalitesinin öne çıktığı kurumları not edin, bizzat görüşmeye gidin ve detayları öğrenin.
 • Dershanelerde sınıf mevcudunun çok olması başarı grafiğini düşürüyor. Ankara butik dershaneleri ile meşhur olduğu için klasik dershaneler yerine butik yaklaşım sergileyen kurumlara yönelin.
Yusuf Öncebe Odtülüler Dershane Fiyatları

Ankara dershane fiyatları listesinde Odtülüler Eğitim Kurumu öncelikli olarak merak ediliyor, araştırılıyor. Yusuf Öncebe üniversite hazırlık kursu ücretleri 2023 yılında biraz daha farklı seviyelerde seyrediyor. Dershane yönetimi Ankara butik dershane piyasasına göre hareket ediyor, aylık ve yıllık gibi seçeneklerle uygun ödeme koşulları sunuyor. Siz de çocuğunuz için en iyi dershaneyi en uygun fiyat teklifi ile belirlemek isterseniz sizi kurumumuza davet etmek isteriz.

Odtülüler Dershanesi fiyat ve eğitim performansı gözetildiğinde öğrenciler ile ailelerden takdirleri topluyor. Diğer dershanelerden fark edilir derecede kaliteli, özel, motivasyon dolu, zengin eğitim veren Odtülüler, Kızılay dershane fiyatları ile merkezde hizmet veriyor.

Odtülüler Eğitim Kurumu dershane fiyatları konusunda belli bir prensip doğrultusunda EĞİTİM hizmeti vermektedir.

Kızılay Dershane Fiyatları Ne Kadar?

Kızılay dershane fiyatları aynı eğitim yılı için hesaplanıyor, verilen eğitimin içeriğine göre ve elbette mevcut piyasa koşullarına göre belirleniyor. Kızılay butik dershane fiyatları ise eğitimin içeriği çok daha incelikli, daha az öğrenciye özel programlandığı için yüksek kalite taşıyor ve fiyat olarak biraz daha farklı seviyelerde seyrediyor.

Bir dershanenin fiyatı, öğrencinin başarısında önemli bir rol oynayabilir. Kaliteli bir eğitim kurumunun fiyatı, iyi eğitimli öğretmenleri, zengin kaynakları ve ek rehberlik hizmetleri gibi ek özellikleri nedeniyle yüksek olabilir. Düşük maliyetli dershaneler ise aynı özellikleri sunmayabilir ve öğrencinin başarısını olumsuz etkileyebilir.

Bu noktada Kızılay’da ikamet eden ebeveynler çocukları için uygun fiyatlı kaliteli eğitim alabilecekleri Kızılay dershane fiyatları konusunda merak içindedir. Kızılay’daki dershanelerin fiyatları dikkate alındığında fiyat aralığının 30.000 – 35.000 TL arasında olduğu görülmektedir.

Kızılay’ın önde gelen dershanelerinden biri olan Odtülüler Yusuf Öncebe Eğitim Kurumları olarak; eğitim kalitesinin bir mali yük oluşturmaması gerektiğine inanıyoruz. Her öğrencinin akademik hedeflerine ulaşabilmesi için uygun fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz. Kızılay’daki dershanemizde, ailelerin bütçelerine uygun fiyatlandırma yaparak, kaliteli eğitimi daha erişilebilir hale getiriyoruz. Ayrıca, öğrencilerimizin eğitim masraflarını zaman içinde ödemeleri için çeşitli ödeme planları da sunuyoruz.

Ankara dershane fiyatları elbette karar verme aşamasında belirleyici bir rol oynuyor ancak çocuğunun ya da çocuklarının üniversite eğitimini düşünen hiçbir ebeveyn eğitim kalitesinden ödün vermeyi düşünmüyor. Aileler, dershane fiyatları yüksek olsa dahi taksitli ve peşin ödeme indirimleri gibi çeşitli fırsatları değerlendirerek en iyi Ankara dershanesi hangisi ise onu tercih ediyor.

Ankara Kızılay En İyi Dershaneler ve Fiyatları

Türkiye’de öğrenciler akademik eğitimleri boyunca birçok sınava giriyor, geleceklerini bilgileriyle inşa ediyorlar. Ankara Kızılay dershane önerileri inşa sürecinde adeta rehber oluyor.

Kızılay’daki En İyi Dershaneler

Ankara’nın en iyi dershanesi hangisi? Hangi dershaneye gitmeliyim? Butik dershanenin diğer dershanelerden farkı nedir? En iyi dershane nasıl seçilir? Öğrencilerin ve ailelerin aklını kurcalayan bu tip sorular elbette önce Kızılay dershane yorumları ile önerileri sayesinde sonra ise birebir dershane görüşmeleri sonucunda yanıtlanıyor. Kızılay en iyi dershane seçimi öğrenci yorumu ve dershane yönetimiyle yapılacak görüşme sonucunda belirlenebiliyor.

Ankara dershanelerinin ücretleri, dershane seçimine ve alınacak hizmetlere göre değişebilir. Özellikle özel dershanelerde verilen hizmetlerin kapsamı, öğrenci sayısı, ders saatleri ve öğretmen kadrosu gibi faktörler ücretleri etkileyebilir. Ayrıca, kursların süresi ve ödeme seçenekleri de ücretler üzerinde etkili olabilir.

Ankara’da bulunan dershanelerin ücretleri genellikle diğer ilçelerdeki dershanelere göre daha uygun olabilmektedir. Ancak, bu ücretlerin tam olarak belirlenmesi için dershanelerle birebir iletişime geçmek gerekmektedir. Ayrıca, dershanelerin verdikleri hizmetleri ve sundukları imkanları da dikkate alarak ücretlerin karşılaştırılması ve en uygun seçimin yapılması önerilir. Genel itibariyle Ankara’daki dershane ücretlerinin 30.000 – 45.000 arasında değişiklik gösterdiği bilinmektedir.

Kızılay’ın en iyi dershanesi sınavdaki başarısıyla ve öğrencilerin memnuniyetiyle belirleniyor.

Kızılay Butik Dershane ve 2023 Fiyat Ortalaması

Kızılay butik dershane fiyatları başarı sıralamasına, eğitim kalitesine, lokasyon avantajına, sınıf mevcuduna göre belirleniyor. Belli seviyelerden başlayan fiyatlar, yüksek seviyelere kadar çıkabiliyor. Derslerin yoğunluğu fiyatın belirlenmesinde etken. Ankara’da butik dershane eğitimiyle dikkat çeken Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumu, her yıl değişen piyasa sebebiyle sabit bir fiyat sunmuyor.

2023 Ankara dershane fiyatları aylık ve yıllık ödemelerde değişebiliyor. Odtülüler dershanesi ücret ödemelerinde ailelere uygun taksit planı hazırlamaya yardımcı oluyor.

Ankara Kızılay Şubesi: Yusuf Öncebe Odtülüler Eğitim Kurumu

Hangi dershanenin ne kadar ücret talep ettiği, hangi imkanlar sunulduğu gibi soruların cevapları hem öğrenciler hem de veliler için merak konusudur.

Ankara Aylık Dershane Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Dershane fiyatları, dershanelerin sunduğu hizmetlere, öğrencinin aldığı ders sayısına, dershane bulunduğu bölgeye, öğrencinin öğrenim seviyesine ve dershanenin kalitesine göre değişebilir. Bu nedenle, aylık dershane fiyatları geniş bir aralıkta değişebilir.

Türkiye’de dershanelerin aylık ücretleri genellikle ortalama 500 TL ile 2000 TL arasında değişebilir. Ancak, özellikle büyük şehirlerde, özel dershanelerin fiyatları daha yüksek olabilir. Ayrıca, bazı dershaneler öğrencilere indirimler sunabilir veya öğrencilerin ödeme gücüne göre farklı fiyatlandırma politikaları uygulayabilirler.

Eğitim hayatının en önemli dönüm noktalarından biri olan üniversite sınavlarına hazırlık sürecinde, öğrencilerin tercih ettiği yöntemlerden biri de dershane eğitimidir. Ancak, bu eğitimleri almak için ödeyeceğiniz ücretler, bazen bütçenizi zorlayabilir. Ankara dershaneleri de bu konuda istisna değil. Özellikle son yıllarda artan rekabet ortamı ve dijital eğitim sektörünün gelişmesiyle birlikte, dershaneler arasındaki fiyat farklılıkları da göz ardı edilemeyecek boyuttadır.

Ankara Kitle Dershane Fiyat Aralığı

TL36 Bin - 46 Bin TL (Ortalam)Aylık - Yıllık
 • Yusuf Öncebe Kursları Standart Dershane Fiyat Aralığı

Ankara Butik Dershane Fiyat Aralığı

TL41 Bin - 51 Bin TL (Ortalam)Aylık - Yıllık
 • Yusuf Öncebe Kursları Butik Dershane Fiyat Aralığı

Arama Terimleri

 • https://www odtululerdershanesi com/ankara-dershane-fiyatlari/