Kişiye özel eğitim teknikleri ile öğrencilerine birebir veya en fazla 4 ila 6 kişilik butik sınıflarda eğitim veren bir dershanedir. Ankara dershane de her öğrenci çok özeldir. Öğrenciler başarılı olmak için yöneticileri ve öğretmenleri ile birebir iletişim kurdukları çok özel eğitim birimidir.

2008 senesinden itibaren Ankara Kızılay bölgesinde eğitim hizmeti vermektedir. Ankara dershane öğrencilerine aynı zamanda koçluk sistemi ile hizmet vermektedir. Tüm öğrenciler ile tek tek ilgilenerek, onların geleceğe güven ile bakması sağlanmaktadır. Butik dershane anlayışı ile eğitim ve öğretim veren Ankara dershane, Ankara’nın en başarılı dershanelerinden biri olma özelliğini taşır.

Ankara Dershanede Başarı Nasıl Elde Edilir?

Ankara dershaneye kayıtlı olan tüm öğrencilerin başarılı bir öğrenci olması için çok fazla çaba sarf edilmektedir. Yaz kampları, öğrenci takip sistemi, veli bilgilendirme sistemi, etüt sistemi, koçluk sistemi gibi birçok hizmet alanları öğrencilere verilmektedir. Bu hizmetlerin hepsi öğrencilerin çok başarılı olması için kurulmuştur. Öğrenciler, Ankara dershane tarafından sürekli takip edilmektedir. Ankara dershaneye ilk kayıt yapıldığı andan itibaren takip sistemi ile yakından izlenir. Koçluk sistemi sayesinde öğrenciler gelişmeleri kendi koçuyla birlikte plan yapar.

Ankara Dershanede Eğitimciler

Yılların deneyimini uzman kadrosu ile kalite ve huzur ortamı ile birleştirerek, öğrenciler için en iyi eğitimi düşünen bir eğitim kurumudur. Öğrenciler konusunda oldukça hassastır. Tüm öğrencilerin başarılı olmasını ister. Alanlarında uzman ve tecrübeli bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Öğretmenleri kadrosuna alırken titiz davranır. Kaliteli bir eğitim için öğretmenlerin alanlarında uzman olması gerekir. Uzmanlığın yanında güler yüzlü, sabırlı, hoşgörülü, araştıran ve yenilikçi öğretmenler olmaları gerekir. Sürekli kendini yenileyen, geliştiren, alanındaki gelişmeleri sürekli takip eden ve öğrencileri bilgilendiren eğitimciler olması gerekir. Ankara dershane eğitimcileri, tüm öğrencilerin başarılı olması için fedakarca çalışan, yoğun bir çaba sarf eden kişilerdir.

Ankara Dershanede Fiyatlar

Tüm öğrenci sınıfları için hafta içi sabah akşam ve hafta sonu grupları mevcuttur. Ankara’da çok uygun fiyatlara öğrencilerin kolaylıkla kayıt olabileceği dershanedir. Odtülüler Eğitim Kurumları daima öğrenciler için profesyonel hizmet vermektedir.