Öğrencinin başarıya ulaşabilmesi için dershanelerden yardım alması oldukça önemlidir. Eğer siz de çocuğunuzu dershaneye göndermek istiyor iseniz öncesinde oldukça yoğun bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Eğer siz de Bursa ve çevresinde bulunuyor ve Ankara Dershane Üniversite Hazırlık Dershaneler arıyor iseniz Odtülüler dershanesi sizin için aradığınız adrestir. Bu eğitim kurumu sayesinde çocuğunuz uygun ortamlarda öğrenim görebilir ve öğrenciye özel uygulamalar ile de çalışma alışkanlığı kazanabilmektedir. Siz de Odtülüler dershanesini tercih ederek size özel avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Vip Sınıflar ve Yaz Okulları ile Üst Düzey Eğitim

Odtülüler dershanesinde 7 kişilik özel vip olarak adlandırılan sınıflar bulunmaktadır. Bu sınıflarda öğrenci sayıları oldukça az olduğundan verimli dersler işlenmektedir. Öğrenci takıldığı soruyu sıra beklemen kolayca ifade edebilmektedir. Ve her sınıfa göre yaz okulu olan Odtülüler dershanesi, yaz aylarını verimli ders çalışmak isteyen öğrenciler için yaz okulları yapmaktadır. Öğrenciler yaz okulunda akademik eğitim yılı başlayana kadar eksik oldukları konuları tamamlayıp yeni konulara da geçebilmektedir.

Etütler İle Sıkı Çalışma Planları

Öğrenciler dilerlerse sınırsız bir şekilde bire bir etüt alabilirler. Ve her gün 2 saat test çözüm saatleri bulunmaktadır. Öğrenciler her gün test çözdüklerinden dolayı test çözme alışkanlığı doğmaktadır ve her gün test çözme zamanı bulunduğundan öğrenci anlamadığı soruları etüt zamanında kolayca sorabilmektedir. Ayrıca etütler hariç her hafta 1 adet tyt, 1 adet de ayt sınavı yapılmaktadır. Öğrenci hafta hafta seviyesini ve eksik olduğu konuları görebilmektedir. Öğretmenler de öğrencilerin eksik olduğu dersleri tespit edip onlara özel etüt oluşturmaktadırlar.

Akademik Sağlam Kadro

Ankara Dershane Üniversite Hazırlık Dershaneler olarak da anılan Odtülüler dershanesi kadrosunda yıllardır eğitimci olarak görev yapan öğretmenlere yer vermektedir. Bu eğitim kurumu sayesinde kaliteli hizmetler alabilirsiniz.