Siz de çocuğunuz için kaliteli hizmetler veren ve güvenilir bir dershane mi arıyorsunuz? Öyle ise Ankara Dershaneleri 2018 olan ODTÜ’lüler dershanesi Kızılay şubesi ile tanışma zamanınız gelmiş demektedir. ODTÜ’lüler dershanesi son birkaç yıl önce kurulmasına rağmen verdiği kaliteli eğitim seviyesi ve yaptıkları özel uygulamalar ve dersler ile Türkiye’nin en çok tercih edilen başarılı dershanelerinden birisi olmaya hak kazanmıştır. Siz de çocuğunuzu bu eğitim kurumuna gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Çocuğunuz ODTÜ’lüler dershanesi Kızılay ile başarıya bir adım daha yakın olabilmektedir. Öğrencileri ve velileri memnun eden uygulamaları ile dünyaya adını duyuran sayısı az eğitim kurumlarından biridir. Kadrosunda yer verdiği alanında yurt dışında yüksek lisans yapmış eğitimciler ve tecrübeli öğretmenler ile öğrencilerin parlak bir geleceğe sahip olması amacı güdülmektedir.

Öğrenciler ve Veliler İçin Yeni Uygulamalar

Ankara Dershaneler 2018; Kızılay şubesi ve diğer bütün şubelerde öğrenciler ve veliler için öğretici uygulamalar kullanılmaktadır. Örneğin oluşturdukları veli bilgilendirme sistemi ile veliler çocuklarının not bilgisini, eksik olduğu konuları, devamsızlık bilgilerini ve var ise disiplin cezalarını görebilmekte ve olanlardan haberi olduğu için rahatlık duymaktadır. Bu uygulama sayesinde veli, çocuğu için evde düzenli bir çalışma saatleri ayarlayabilmektedir.

Öğrenciler için ise disiplin uygulamaları çok sık kullanılmaktadır. Örneğin öğrenci dersine geç kaldıysa derse alınmaz ve ceza olarak ders süresince kütüphanede test çözmek ya da kitap okumak zorundadır. Bir diğer kural ise ders başında görevli öğretmenlerin cep telefonlarını toplamasıdır. Telefonunu vermeyen öğrenci ilk önce uyarılır fakat uyarılar bir işe yaramıyor ise telefonu el konulur. Belirli bir süre geçtikten sonra telefonu anca velisi dershaneye gelip alabilir. Bu uygulamalar sayesinde öğrenci hem ders çalışma alışkanlığı edinir hem de disiplinli bir şekilde eğitilir.

Koçluk Sistemi İle Ders Çalışma

Koçluk sistemi ile öğrenci eve gittiğinde bile evde okul düzeni oluşturabilir ve sağlıklı ve verimli bir şekilde derslerine odaklanabilmektedir. Öğretmenleri ile iletişime geçiren bu uygulama ile öğretmenleri ile her zaman rahatlıkla iletişime geçebilirler.

ODTÜ’lüler Dershanesi Her Yerde

ODTÜ’lüler dershanesinin Ankara’da birçok şubesi bulunmaktadır. Evinize en yakın şube ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.