ANKARA DERSHANELER

Öğrenciliğinizin her noktasında günümüz şartlarında ne yazık ki bir ileriki seviyeye çıkmak için merkezi sınav sistemleri uygulanmaktadır. Bu sınavlarda başarı sağlanırsa bir ileriki basamağa geçebilmektesiniz. Bu sınavlar öyle düşünüldüğü kadar kolay değildir. Sınavlarda başarı için birçok faaliyeti bir arada yapmanız gerekmektedir. Önce bilgi, sonra sınav stresi, heyecanı, kaygılar vs gibi başa çıkmanız gereken sorunlar arasındadır. Birini tamamlasanız diğeri eksik kalmaktadır. Hepsinin bir arada olması için odtülüler dershanesine gelmelisiniz. Hem bilgi olarak hem de psikolojik olarak doyurulmaktasınız.

Ankara dershaneler psikolojik destek amaçlı olarak ve değişen sınav sistemleri, güncel konu dağılımları gibi bilgiler için dershanemizde günceli takip eden alanında uzman bir rehberlik servisi yer almaktadır. Yardım almak istediğiniz her konuda görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Sorunlarınızı ortadan kaldırmak için profesyonel destek almak en doğrusudur.

Ayrıca düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanılması için eğitim koçlarımız tarafından öğrencilerimize koçluk sistemi ile kişiye özel çalışma programı hazırlanmaktadır. Bu programlar sayesinde ne zaman, ne çalışacaklarını kolaylıkla bilebilirler.

Dershanemizde tam gün eğitim verilmektedir. Okul durumumuzun devam edip etmemesine göre istediğiniz programa kayıt yaptırabilirsiniz. Böylece eğitim hayatınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Ankara dershaneler de sınırsız etüt ve birebir olanağı bulunmaktadır. İstediğiniz gün ve saat için öğretmenlerinizden randevu alabilirsiniz. Sınıflarımızın mevcutları 10 kişi ile sınırlıdır.

Dershanemize kayıt yaptırdığınız anda sizlere bütün derslere yönelik modüler setler verilmektedir. Özgün sorulara sahip çözümlü soru bankası kitapları, sınav müfredatıyla tamamen örtüşen konu anlatımlı kitaplar, cep kitapları, fasiküller vb birçok kaynak sizlere verilmektedir. Böylece başka kaynağa ihtiyaç duymadan sınav maratonunuza başlarsınız.

Güçlü kadromuz, alanında uzman öğretmenlerimiz ile birlikte öğrencilerimize yardımcı olabilmek için yılların deneyimlerini kullanmaktayız.

Ankara dershaneler içerisinde düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Bu sınavların sonuçları öğrencilerle birlikte değerlendirilmektedir. Bunun sebebi ise; öğrencilerin eksikliklerini daha net şekilde görebilmeleridir. Üstelik çalışma programlarına bu sonuçlar dâhilinde eklemeler ve çıkartmalar yapılmaktadır. Ayrıca dershanemizde öğrencilere hafıza teknikleri öğretilerek öğrendikleri bilgilerin kalıcı olması sağlanmaktadır.

Velilerimizin öğrencilerin durumları alakalı olarak bilgilendirilmesi için özel bir sistem bulunmaktadır.

Başarılı olmak hayallerinizde kalmaması için Ankara dershaneler ailesine sizlerde katılın.