Odtü’lüler dershanesi gölbaşı şubesi birkaç sene önce eğitim hizmetine açılmasına rağmen kısa sürede verdiği kaliteli hizmetler sayesinde adını tüm dünyaya duyurmuştur. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu profesör eğitimciler, yurt dışında okumuş öğretmenler ve yabancı öğretmenleri ile çok sağlam bir kadroya sahiptir. Eğer siz de çocuğunuzu dershaneye göndermek istiyor iseniz ve Ankara gölbaşı ve çevresinde yaşıyor iseniz Odtü’lüler dershanesi gölbaşı şubesini ziyaret edebilir ve eğitim düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Her Yerde Şube

Adından sıkça söz ettiren Odtü’lüler dershanesi, Ankara’nın dört bir yanında şubeler açtığından dolayı her öğrenci evine yakın olan şubesini tercih edebilmektedir. Bu sayede her öğrenci Odtü’lüler dershanesine kolayca gidebilme şansını yakalayabilmektedir. Bu yüzden çocuğunuzu Odtül’üler dershanesi gölbaşı şubesine ya da diğer şubelerine göndermek istiyor iseniz Odtü’lüler dershanesinin resmi web sitesinden güncel olan şubeleri görebilir ve bu verilere göre tercih yapabilirsiniz.

Koçluk Sistemi ve Disiplin Uygulamaları

Odtü’lüler dershanesi, verdiği eğitimi en üst seviyeye taşımak için çeşitli ders uygulamaları yapmaktadır. Örneğin koçluk sistemi, öğrenci eve gittiğinde evde de bir ders ortamı oluşturabilmesi için öğretmenlerinden yardım olur. Gün içinde hep irtibat halinde olurlar. Özellikle de disiplin uygulamaları ile de öğrencilerin daha çalışkan, atik ve dakik olmaları amacı güdülmektedir. Eğer öğrenci derse geç kalırsa derse alınmaz ve ceza olarak ders süresince kütüphanede test çözmek zorundadır. Ders başında görevli öğretmen cep telefonlarını toplar telefonlarını vermeyen öğrenciler derse giremez, telefonuna el koyulur ve uzaklaştırma cezası alır. Telefonu belirli bir süre geçtikten sonra velisi gelip alabilir. Bu caydırıcı disiplin uygulamaları ile öğrenciler daha düzenli ve çalışkan bireyler olmaya devam etmektedir.

Odtü’lüler Dershanesi İle Öğrenciler Daha Çalışkan

2017 yılında dershaneler arasında yapılan araştırmalara göre Ankara’nın en başarılı temel lisesi ve dershanesi Odtü’lüler dershanesi olarak seçilmiştir. Butik sınıfları ile öğrencilere konforlu ve rahat bir eğitim sağlamaktadırlar. Verdikleri kaliteli eğitimler sayesinde de en başarılı öğrencilere sahiptirler. Bu sebep ile çocuğunuzu eğitimde usta ellere bırakabilir, Odtü’lüler dershanesini tercih edebilirsiniz.