Ankara ODTÜ’lüler dershanesi, daha yeni hizmete açıldığı halde kısa sürede Türkiye’ye adını duyuran, eğitim kalitesi ile zirveye çıkan bir eğitim kurumu olmuştur. Öğrencilere özel öğrenci takip sistemi, veli bilgilendirme sistemi, etüt merkezleri, disiplin uygulamaları ve daha başka kaliteli uygulamaları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen kaliteli eğitim veren eğitim kurumlarından biri olmuştur. Siz de Ankara Odtülüler dershanesi adlı eğitim kurumunu tercih ederek çocuğunuza parlak bir geleceğe sahip olma şansını verebilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular için www.odtülülerdershanesi.com adlı resmi web sitesine girip irtibat numarasını arayarak ya da mail göndererek sorularınızı sorabilirsiniz. Her iki yöntem de 24 saat hizmete açıktır.

Koçluk Sistemi İle Geleceği Parlak Öğrenciler

Koçluk sistemi ile öğrenciler her daim öğretmenleriyle iletişim halinde olmaktadırlar ve evde bile yerine getirmesi gereken ödevler ile görevlendirilir ve bu sayede öğrenciye ders çalışma alışkanlığı kazandırılmaya çalışılmaktadır. Bu uygulamalar için ek ücret talep edilmemektedir. Ayrıca ek olarak veli bilgilendirme sistemleri ile çocuğunuzun notlarını, devamsızlık bilgilerini ve hangi derslere yoğunlaşmasını gerektiğini kolayca internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ankara’nın En Bilgili Eğitim Kurumu

2018 yılında noter huzurunda öğrenciler ve veliler ile yapılan araştırmalara göre Ankara ODTÜ’lüler dershanesi en çok tercih edilen butik özel lise ve de eğitim kurumu seçilmiştir. Öğrencilerin ve velilerin yorumları doğrultusunda %100 öğrenci ve veli memnuniyeti olduğu ortaya çıkmıştır. Eğer Ankara’da ikamet ediyor iseniz ve çocuğunuzun iyi bir eğitim almasını istiyor iseniz odtülüler dershanesi tüm isteklerinizi karşılayabilecek bir eğitim kurumudur.

Eğitimi Kolaylaştıracak Butik Sınıflar

Eğitimi kolaylaştırmak için oldukça konforlu ve rahat sınıflar tasarlayan odtülüler dershanesi, derste öğrencilerin dikkatinin ve motivasyonunun bozulmaması için sınıfları özenle uzmanların görüşleri ile tasarlamışlardır. Bu sade sınıflar sayesinde öğrencilerin daha başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Siz de bu ayrıcalıklı, lüks ve üst düzeyde hizmet veren eğitim kurumunu tercih edip, çocuğunuzun geleceğini inşa etmesine yardım edebilirsiniz. Çocuğunuz seviyesine göre sınıflar belirlenmekte ve her öğrenciye özel, eksik olduğu konular ile eğitim verilmektedir. Siz de bu eğitim kurumunu tercih edin, pişman olmayın.