Ankara’nın Aydınlıkevler semtinde öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim ve öğretim alabilmesi için Odtülüler dershanesi elinden gelen tüm desteği sağlamaktadır. Dershanelerin amacı üniversite adaylarını sınava çok iyi bir şekilde hazırlamaktır. Okulda öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesi için Aydınlıkevler dershane seçeneği değerlendirilebilir. Uzman öğretmen kadrosu ile son müfredata uygun bir şekilde eğitim ve öğretim sağlanmaktadır.

Aydınlıkevler dershane kurumları geleceğin kahramanları için tüm ekibini seferber etmektedir. Anlayışlı ve rahat bir ortamda dersler işlenerek gerekli soru çözümleri anında yapılmaktadır. Odtülüler dershanesi statüsünde sıklıkla yapılan deneme sınavları sonucunda hazırlanan gençler yanlış yaptıkları sorulara tekrar yönlendirilerek hatalarının görülmesi sağlanır. Tekrar tekrar anlatılan konular sonunda çok soru çözümü bilgilerin sağlamlığını ölçer.

Aydınlıkevler Dershanesi Farkı

Öğrencilerin geniş alanda ve huzurlu ortamda üniversite sınavına hazırlanmaları için tüm detaylar düşünülmüştür. Öğrencilerin hangi konularda eksikliği varsa o alana yönlendirilir. Çok iyi oldukları konularda ise çok soru çözümleri gerçekleştirilir. Derslerin yanı sıra bazı eğitimler de verilmektedir. Gerektiği durumlarda ebeveynlerde çağırılarak sınav kaygısı, stresle başa çıkma yolları ve motivasyon nasıl kazanılır gibi konularda gerekli konuşmalar yapılarak eğitimler verilir. Farklarla dolu bir dershane olduğu için tercih sebebidir. Aydınlıkevler dershane farkıyla anılır.

Dershane Seçiminde Ne yapılmalı?

Odtülüler dershanesi çatısı altında toplanan tüm öğretmenler dershane seçiminin önemli olduğuna dikkat çekmiştir. Bu sebepten dolayı isim yapmış Odtüden mezun öğretmenler gençlere daha kaliteli ve iyi bir eğitim vereceklerini söylemektedirler. Bu alanda anne ve babalar çocuklarını bu tarz dershaneye göndermekten asla çekinmezler. Dershane seçerken öğretmen kadrosu iyi değerlendirilmelidir. Mezun olunan okul ve öğrencilere olan yaklaşımları dikkat edilmesi gereken konulardır. Çocukların sınavda ki başarısı öğretmenlerinin yaklaşımlarında gizlidir. İyi bir eğitim ve öğretim alan bir aday sınavdan başarı ile çıkar.

Adaylar Rahat Olmalı

Sınav kaygısı ve motive güçlüğü çeken adayların rahat ettirileceği bir dershanedir. Test teknikleri ve verimli ders çalışma teknikleri tek tek anlatılır. Öğrencilerin gelen sorular titizlikle dinlenip uygun yanıtlar verilerek çözülür. Adayların rahatlığı düşünülerek stres yapıcı tüm etkenler uzaklaştırılır. Sınavdan önce gerekli terapiler yapılır.